11. sezóna je ešte ďaleko, no už teraz koluje množstvo informácii ako budu vypadať mapy, príbeh a dátum vydania. Ako poznám Epic Games, tak prinesie nadupaný gameplay, množstvo itemov, zbraní a veľa zmien.

Ja viem, 11. sezóna začne o mesiac ale už unikli prvotné informácie ako bude vypadať. Máme načrtnutý príbeh, vieme nové lokácie a ďalšie novinky.

Kedy 11. sezóna začne?

Presný dátum začatia 11. sezóny sa nevie ale kedže každá sezóna trvá 10 týždňov, tak 10. sezóna skonči 6. októbra. A v rozmedzí 6-10 októbra, by mala začať 11. sezóna

Aká bude cena Battle Passu?

Čo vieme z istotou je cena Battle Passu, ktorá bude 950 V-Bucks alebo 9,99€. Ak chcete boost na tier 25, tak musíte zaplatiť 2800 V-Bucks, alebo 24,99€. Cena Battle Passu oproti ostatným sezónam ostáva nezmenená.

Nové lokácie

Každú sezónu vo Fortnite pribudnú 2-3 lokácie a to buď pridajú nové alebo sa pozmenia staré. Nová sezóna ich chce priniesť 12, čo je obrovská masa a ešte to tu nebolo. Nieje to na 100% potvrdené ale unikol kód, na ktorom sú napísane názvy lokácii.

Ak si spomeniete na úplne prvú mapu Fortnite, tak tá mala 13 lokácii. Akoby Epic chcel prerobiť celú mapu a urobiť ju otvorenejšou. O nových lokáciach sa zatiaľ nič nevie, okrem názvu. Dole sú vypísané všetky názvy, plus krátky popis čo by mohli obsahovať.

1. Beachy Bluff

Pri tejto mape vieme, že to bude útes a k tomu môže byť priradená pláž. Určite nebude v centre mapy ale niekde na okraji.

miesto pri pláži Fortnite

2. Camp Cod

Camp Cod môže byť niečo podobné ako Lonely Lodge alebo náhrada zaň. Kedže Lonely Lodge je jedna z najstarších lokácii a je s nami od 3. sezóny, tak vývojárov určite napadá ju prerobiť alebo vymeniť.

Lonely Lodge pohľad z hora

3. Creative Island

Rozhodne bude Creative Island jedna z najzaujímavejších lokácií. Môže to byť časť mapy, na ktorej budú výtvory komunity alebo osobitný ostrov.

zmiešanie viacerých ostrovov

4. Dirty Docks

Ako prvé pri Dirty Docks má napadajú piráti ale ty prišli v 8. sezóne. Určite očakávam lode a prístav a to buď pirátsky alebo klasicky. Môžu Lazy Lagoon zničiť a náhrada sa bude volať Dirty Docks.

Lode, Fortnite

5. Lazy Lake

Lazy Lake môže byť náhrada za Loot Lake, ktorá bola zničená fialovým boxom. Jednoducho nejaké jazero alebo niečo podobné. Lazy Lake bude ďalšia lokácia do lazy rodiny, pretože už máme Lazy Lagoon a Lazy Links.

Loot Lake bez zmeny

6. Mountain Meadow

Tu budu hory s lúkou alebo zeleňou. V tých horách sa môžu nachádzať drevené chatrče alebo iné domy.

Hory, luka, chatrč Fortnite

7 Frenzy Farm

Farmu tu máme už dosť dlho a očakávam, že prerobia Fatal Fields. Skvelá by bola industriálna alebo futuristická farma, s futuristickým vybavením ale rád sa nechám prekvapiť.

Fatal fields ukážka

8. Holly Hedges

Pri Holly Hedges ma hneď napadli staré Snobby Shores ale ešte predtým než ich zničil meteorit. Bude to nejaká štvrť pre bohatších.

Snobby shores po zničení

9. Power Plant

Bude sa podobať na Pressure Plant, ktorá bude buď vylepšená alebo tu postavia elektráreň. Nedávno tam bol stavaný robot, takže uvidíme.

Pressure plant 9. sezóna

10. Slurpy Swamp

Močiar znie zaujímavo a môže to byť niečo podobné ako v 1. sezóne. K tomu ešte čarodejnica a hromada slurp juicu a je to dokonalé. V celku rôznorodé biomy znejú dobre.

močiar s domčekom

11. Sunny Shores

Ďalšia lokácia ktorá obsahuje vodu. Môže to byť nejaká pláž alebo niečo podobné ako Lazy Lagoon.

Lazy Lagoon ukážka

12. Weeping Woods

Poslednou lokáciou sú Weepings Woods. To ma privádza k starej lokácii Wailing Woods, čo bol obrovský les, ktorý mal v strede chatrč.

Staré Wailing woods

Príbeh

Príbeh bude mať určite dočinenie s visitorom, čo je postava zo 4. sezóny, ktorá odletela v rakete. Pretože vo vnútri meteoritu sa nachádza jeho časová kapsula, ktorá je prázdna. Do hry pribudol aj nový skin, ktorý vypadá ako visitorova vylepšená uniforma ale nechajme sa prekvapiť.

skin visitora 4. sezóna

Zhrnutie

Ak 11. sezóna prinesie 12 lokácii, tak sa máme na čo tešiť. K tomu pribudne hromada skinov, zbraní, itemov a Battle Pass. Čo si vymyslite o novej sezóne a aké lokácie sa môžu ukrývať pod názvami?

Predchádzajúci článok6 Rád, na dosiahnutie viac výhier Fortnite
Ďalší článokDC sa spojilo s Epic Games
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na