Epic oficiálne vydal patch 12.20 pre jeho Battle Royal titul a už ho môžete stiahnuť na PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch a mobilné zariadenia.

Už od začiatku vydania 2. kapitoly 2. sezóny si pozorné oko určite všimlo, že na ostrove sa nachádzajú pristávacie plochy pre helikoptéry, ktoré naznačovali príchod nového vozidla.

Epic má už skúsenosti s pridávaním lietajúcich vozidiel, kedy pridal X-4 Stormwing alebo Quadcrasher ale ani jedno z nich sa v hre neudržalo dlho. Po týždňoch špekulácii a dohadov sa v hre konečne objavilo nové vozidlo Choppa.

Fortnite-helikoptera

Fortnite 12.20, patch notes, novinky

Helikoptéry

Ako som spomínal vyššie nieje žiadnym prekvapením, že helikoptéry sa objavili v hre. Už od začiatku novej sezóny si hráči všimli, že v lokáciach ako Agency alebo The Grotto sa nachádzajú pristávacie plochy pre helikoptéry.

No a konečne sú tieto plochy využité, kedy hráči dostali helikoptéru, ktorá im pomôže ľahšie sa prepraviť do zóny.

Aj keď to môže na prvý pohľad vypadať tak, že Choppa prepravuje len jedného hráča, tak to no nieje pravda a môže dostať do bezpečia celý squad. V tomto momente sa nachádza Choppa len v základných režimoch a nenájdete ju ešte v kompetetívnom režime akým je aréna.

The Spy games

Nový update sa drží svojej špiónskej témy a predstavil nám aj nové LTM s názvom Spy games. Hráči, ktorý sa zúčastnia tohto režimu, môžu využívať nový technologický system, v ktorom si odomykajú perky.

Tie vám dávajú výhodu nad ostatnými hráčmi a rovnako tu môže vyskúšať aj nové vynálezy.

Bug fixes

Nieje žiadnym prekvapením, keď poviem, že oprava bugov v tejto sezóne bola viac než nutná. Aj keď Epic nevydáva patch notes, tak vďaka ich Trello stránke vieme aké bugy boli opravené.

Zoznam opravených bugov

  • Auto-Sprint not resuming once stopped.
  • Locker is missing the  vault banner.
  • Low detail on buildings and structures in Fortnite.
  • Player markers not working as they should (placed too far away).
  • Players getting stuck inside Fortnite’s Porta Pottys.
  • Players unable to use the navigation buttons at the end of a match, such as returning to lobby, reporting players, or going to the Item Shop.
  • Unable to place traps when the icon hasn’t loaded up.
oprava-bugov-fortnite

Toto všetko sme dostali v novom update, očakával som, že dostaneme aj nové zbrane, kedže množstvo z nich bolo leaknutých. Som zvedavý ako budu fungovať helikoptéry v súčasnej mete. Ak sa objavia nejaké novinky, tak na stránke Mobileninja vás o tom budem informovať.

Predchádzajúci článokAko Epic tajne zmenil Pump Shotgun?
Ďalší článokNinja a SyphePK spojujú sily v FNCS duo turnaji
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na