Nový rok je za nami a Fortnite sa konečne dočkal nového updatu 11.40 Update prišiel 15. Januára na všetky platformy a v článku si ho bližšie rozoberieme.

Posledný update bol 18. Decembra, kedy sme nový obsah nevydelí takmer mesiac. Potom čo sviatky skončili a sneh sa roztavil, tak nám Epic priniesol nový system vylepšovania zbraní a vrátil späť Heavy Assault rifle.

Sidegrading

Najväčšou novinkou je sidegrading, ktorý umožňuje hráčom vymieňať zbrane. Hráči môžu na workbenchi vymeniť Assault rifle za Heavy verziu, k tomu musia doložiť ešte trocha materiálu. Zatiaľ sa to dá len s Assault rifle ale časom určite pribudnú aj ďalšie zbrane.

sidegrading

Heavy Assault rifle

Heavy Assault rifle je späť potom, čo bola v roku 2019 vaultnuta. Predtým bola odhalená leakermi v creatívu a dlhú dobu sme čakali na to, keď ju Epic pridá do hry.

Zbraň dáva 46 poškodenia a v zásobníku má 26 nábojov, čiže s ňou dokáže ľahko eliminovať nepriateľa.

heavy rifle

Buf fixes

Epic opravil aj pár bugov, ktoré nám znepríjemňovali hru. Jeden z najhlavnejších bol s Toxin vs Remedy challengami, kedy bolo problém navštíviť tri autobusové stanice.

Oprava bugov sa týkala aj editovania, bindovania kláves alebo sa stavalo, že hráčom zmizlo mieritko po použití sniperky. Všetky bugy môžete nájsť na ich trello stránke.

GENERAL

  • Fixed issue causing players on console to get stuck and not be able to progress through the gifting process if they do not have 2-Factor Authentication.

BATTLE ROYALE

  • Fixed issue causing players’ Star Wars Legacy entries to have disappeared.
  • Fixed issue causing ‘F’ key to not allow proper movement after direction is remapped from a non-‘F’ key.
  • Falling into a Hideout (haybale, dumpster, port-a-potty) while holding a Sniper Rifle no longer causes the crosshairs to disappear.

CREATIVE MODE

  • Fixed issue causing Featured Island portals to not work correctly.
  • Bandage Bazooka now respects the infinite ammo and reload settings applied by a game.

MOBILE

  • Fixed issue causing players to become stuck in a loop on the Select Fire Mode screen.

Ak ťa zaujíma svet Fortnite, tak všetky novinky, leaky, daily item shop a zaujímavé články zdieľam na facebookej stránke Tu.

Predchádzajúci článokHeavy Shotgun sa perfektne hodí do súčasnej mety
Ďalší článokUpdate 11.40 leaknute kozmetické doplnky
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na