Vďaka spolupráci Star Wars a Fortnite si budete môcť pozrieť ukážku z filmu Rise of Skywalker v Risky Reels.

Spolupráca zo Star Wars začala pred par týždňami, kedy sa v hre objavil skin Stormtroopera a na oblohe ste si mohli všimnúť loď impéria.

Odporúčame: Jedna zmena, ktorá by pomohla looting systému Fortnite

Stormtrooper

Zaujímave je, že Stormtrooper bol len súčasťou setu a pravdepodobne dorazia ďalšie skiny zo sveta Star Wars. Vedel by som si predstaviť Darth Vadera ako legendárny skin alebo dva svetelne meče ako harvesting tool.

Event sa bude konať v Risky Reels a na platne si môžete všimnúť, kedy sa bude konať. Presne to bude 14. Decembra o 14 hodine a do eventu sa môžete prihlásiť 30 minút pred jeho začatím.

Galileo event

Keď sme už pri tom Risky Reels, tak mi to nedá nespomenúť Galileo event, ktorý čoskoro začne vo Fortnite. Určite ste si všimli, že sa Risky Reels mení a je tam množstvo stavebných aut. Momentálne sa táto premena nachádza v 2. štádiu a celkovo sú 4 štádia.

Odporúčame: Bugha ukazuje: prečo by mal byť Flooper nerfnutý

Galileo-event

Už je odhalené aj 3. štádium, v ktorom by mali bagre začať kopať v strede mapy. Nikto nevie, čo tam idú kopať ale má to spojitosť s tajnou organizáciou E.G.O. Dávať auta nabok pochopím, pretože sa chystá Star Wars event ale čo tie bagre, žeby pre nás Epic chystal niečo veľké?

Čo si myslíte, že sa bude odohrávať v Risky Reels?

Predchádzajúci článokJedna zmena, ktorá by pomohla looting systému Fortnite
Ďalší článokNinja sa vyjadril k FNCS a plánoch v kompetetívnej scéne
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na