Ako to už býva zvykom, každý rok sa nám predstavujú najnovšie vlajkové lode a jedným z favoritou je určite Samsung Galaxy S10. Samsung na predstavil tri verzie: najmenšia S10e, klasická S10 a najdrahší kúsok S10+. Novej vlajkovej lode sa dočkáme už 20. Februára a nedočkavci si môže skrátiť čakanie článkom, v ktorom vám predstavím čo všetko vieme o novom Samsungu.

Nový Samsung galaxy S10 obsahuje procesor Snapdragon 855 / Exynos, s ktorým bude mať výkon na všetko čo potrebujete. Ďalšou novinkou ktorá sa oplatí zmieniť je zmena z LED displeja na AMOLED displej, ktorý vypadá absolútne senzačne. Autori. Taktiež Sľubujú že nový snímač odtlačkov prstov, ktorý je zabudovaný v displeji bude mať najlepšiu technológiu na trhu.

Medzi ďalšie veľké zmeny oproti predchádzajúcim generáciám, patrí určite nove predná dual kamera, ktorá sa zmenila z 8MPX na 10MPX. A dokáže nahrávať videa kvalite až 4k. Zadna strana taktiež neostala bez zmeny, a môžeme sa tak tešiť na trojicu fotoaparátov.

K modelom S10 a S10+ dostanete taktiež nové slúchadla zadarmo, ak by ste si ich chceli kúpiť osobitne pripravte si 149e. Bezdrôtové slúchadla s názvom Galaxy Buds si budete môcť nabiť pomocou telefónu.

A čo vy? Tešíte sa na nový Samsung galaxy S10 alebo si skôr myslite že nové vlajkové lode už  nemajú už čo ponúknuť?

Predchádzajúci článokLinn: Path of Orchards dorazí na Android
Ďalší článok7 najlepších Free offline hier pre Android
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na