Ako to už býva zvykom, každý rok sa nám predstavujú najnovšie vlajkové lode a jedným z favoritou je určite Samsung Galaxy S10. Samsung na predstavil tri verzie: najmenšia S10e, klasická S10 a najdrahší kúsok S10+. Novej vlajkovej lode sa dočkáme už 20. Februára a nedočkavci si môže skrátiť čakanie článkom, v ktorom vám predstavím čo všetko vieme o novom Samsungu.

Nový Samsung galaxy S10 obsahuje procesor Snapdragon 855 / Exynos, s ktorým bude mať výkon na všetko čo potrebujete. Ďalšou novinkou ktorá sa oplatí zmieniť je zmena z LED displeja na AMOLED displej, ktorý vypadá absolútne senzačne. Autori. Taktiež Sľubujú že nový snímač odtlačkov prstov, ktorý je zabudovaný v displeji bude mať najlepšiu technológiu na trhu.

Medzi ďalšie veľké zmeny oproti predchádzajúcim generáciám, patrí určite nove predná dual kamera, ktorá sa zmenila z 8MPX na 10MPX. A dokáže nahrávať videa kvalite až 4k. Zadna strana taktiež neostala bez zmeny, a môžeme sa tak tešiť na trojicu fotoaparátov.

K modelom S10 a S10+ dostanete taktiež nové slúchadla zadarmo, ak by ste si ich chceli kúpiť osobitne pripravte si 149e. Bezdrôtové slúchadla s názvom Galaxy Buds si budete môcť nabiť pomocou telefónu.

A čo vy? Tešíte sa na nový Samsung galaxy S10 alebo si skôr myslite že nové vlajkové lode už  nemajú už čo ponúknuť?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here