Zachviľu začína nová sezóna a my očakávame množstvo nového obsahu. Jednou z noviniek, ktorú by som rád našiel v novej kapitole je character creator.

Vzhľad postav je jednou z vecí, ktorá vo Fortnite zadrháva, síce mame na výber množstvo skinov ale zišiel by sa nejaký šatník alebo character creator.

Predsa len sme sa už dočkali fashion turnaja, kde zvíťazila ta najlepšia kombinácia kozmetických doplnkov. Pritom Epic nemusí vytvárať žiaden nový koncept, stačí si vybrať medzi tým, čo mu ponúkajú fanúšici.

V tomto creatore postav si môžete nadizajnovať čokoľvek chcete, ako napríklad vlasí, okuliare, pleť, dokonca si tu môžete miešať časti outfitov. Vďaka tomuto konceptu by mal takmer každý hráč vlastný vzhľad a málokedy by sa stalo, že stretnete dvoch rovnako vyzerajúcich hráčov.

Aj keď je to naozaj úžasný koncept, tak je ho hrozne ťažko implementovať do hry, navyše nová sezóna začína za menej ako dva týždne.

Odporúčame: 5 zaujímavosti o Fortnite, ktoré vás prekvapia

Character creator [Concept] from FortNiteBR

Ale asi najväčší problém vidím v peniazoch, kedže Epicu ekonomika zo skinmi funguje výborne a v roku 2020 bol Fortnite najzarobkovejšou hrou, kedy zarobil 1,8 Miliardy dolárov.

Pre porovnanie, na 2. mieste sa nachádzalo LOL-ko, ktoré zarobilo 0,9 Miliardy dolárov, čo je o polovicu menej.

Nestáva sa často, žeby Fortnite implementoval výtvory fanúšikov do hry, preto to ani neočakávam. Máte aj vy nejaký koncept, ktorý by ste chceli vidieť v novej sezóne?

Predchádzajúci článokKvôli bugu u Harley Quinn challengov miznú V-Bucks
Ďalší článokNávrat Launch Padu sa nezaobišiel bez bugov
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na