Bugha a jeho squad boli eliminovaný hráčom, ktorý mal pri sebe nadmerné množstvo flooperov. Mali by byť tieto ryby nerfnuté?

Flooper je jeden z najsilnejších itemov vo Fortnite. Použitie trvá len 1 sekundu a dostanete 50 bodov zdravia. V kope ich môžete mať maximálne 4 a sú oveľa efektívnejšie než bandáže alebo lekárnička.

Epic nás v tejto sezóne núti do rybárčenia, kedy z neho môžete získať skvelé healing itemy. Navyše, sa tu už nenachádza toľko healing itemov ako v minulej kapitole. Rybárčenie je teraz omnoho jednoduchšie vďaka Harpoona Gun, kedy dokáže vyčistiť viacero miesť behom chvíľky.

Fortnite rybarčenie

Z Harpoona gun sa stáva must have item do poslednej fázy. Toto zjednodušenie má za následok, že hráči máju pri sebe množstvo rýb a dokážu prežiť aj poslednú štádium búrky. Dokonca jeden z hráčov dokázal vďaka tomu poraziť celu Bughovu squadu.

Tento hráč mal pri sebe minimálne 3 kopy rýb a dohromady ich použil až 11. Keď vyčistil Bughovu squadu, tak sa chcel Bugha dozvedieť ako je to možné. V zázname bolo vidieť, že použil až 11 rýb a vďaka tomu sa udržal nažive.

(Pre mobilných používateľov video začína v 4:42)

Nevie sa presne koľko ich mal pri sebe ale vo videu ich použil 11, následne Bugha záznam vypol, možno ich mal pri sebe ešte viac. Vďaka videu viete, že flooperi dokážu potankovať posledné štádium búrky.

Toto video ukazuje, že by mali byť Flooperi nerfnutý. Na druhu stranu mať pri sebe 11 týchto rýb nieje normálne. Najlepšie, keby sa znížila doba používania týchto rýb z jednej sekundy na dve.

Čo si myslíte, mali by byť flooperi nerfnutý alebo sa jednalo o ojedinelý úkaz?

Predchádzajúci článokPrečo s nami vývojári Fortnite prestali komunikovať?
Ďalší článok5 vecí, ktoré podľa Ali-A chýbajú v 2. kapitole
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na