Nová kapitola vo Fortnite priniesla mnoho zaujímavých mechaník ale nové mechaniky nemusia vždy fungovať skvelo, čoho dôkazom sú niektoré bugy.

Jeden z prvých bugov bol v lokácii Slurpy Swamp. Stačilo, keď ste na brehu vody postavili stenu a boli ste healovaný. Takýmto spôsobom ste dostali 10 zdravia za sekundu a to vám umožňovalo prežiť búrku, kedy aj ty najväčší amatéri dokázali vyhrať hru.

Najznámejší bug bol s expením, kedy ste mohli získať 2000 skúsenosti za navštívenie mosta a dokopy sú 4 mosty na mape. Každú hru, ste tak mohli získať 8000 skúsenosti. Alebo sa stalo, že ste sa skryli v kope sena a prepadli ste sa pod mapu.

Niečo podobné sa stalo aj hráčovi Bigdog-475, ktorý sa chcel schovať v kontajnery a nakoniec sa premenil na lietajúceho ducha, alebo ako to on nazval, v dementora. Hneď ako vošiel do kontajnéra, tak vyletel a dopadol na zem.

So hiding in a dumpster turned me into a dementor? from FortNiteBR

Tento bug si na Reddite všimol aj zamestnanec Epicu, ktorý poďakoval za oznámenie chyby. My tak môžeme očakávať, že bug bude v najbližších časoch opravený, no zatiaľ, si dávajte pozor pri skrývaní sa v kontajnery.

Fortnite-odpoveď-zamestnanca na bug

Mali ste skúsenosti aj s nejakým iným bugom vo Fortnite, ktorý bol neskôr opravený? Ak áno tak nám dajte o tom vedieť v Facebookovej skupine, kde podobne veci rozoberám.

Predchádzajúci článok17 najväčších zmien ktoré priniesla nová kapitola, Fortnite
Ďalší článokMythic Goldfish, najvzácnejší item vo Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na