Patch 10.4 priniesol nový system matchmakingu, vďaka čomu má byť Fortnite o niečo vyrovnanejší a prístupnejší začiatočníkom. Z toho istého dôvodu pribudnú v 11. sezóne do hry aj boti. Prvej sa Epic snažil pomôcť začiatočníkom mechmi, ktorý ale ponúkali veľkú konkurenčnú výhodu.

Ako sa zlepšujete bude počet botov ubúdať.

Prve hry začiatočníkov budú polka boti, polka normálny hráči a časom ako sa zlepšujú, tak bude počet botov ubúdať. Čo mi príde ako skvelý nápad, kedy si hru môžu užiť aj nováčikovia. Epic nám nedávno poskytol informácie ako budú boti fungovať. Ak vás zabije bot, tak nebudete sledovať jeho ale ďalšieho hráča, ak nieje žiadny hráč nažive, tak hra končí.

Fortnite stavanie 90s

Nebudete môcť vyplniť svoju partu botmi, musíte tak stále hrať s kamarátmi alebo random hráčmi. Boti nebudú vedieť 90-ky ani jazdiť na vozidlách, no Epic to plánuje časom pridať. Neskoršie môže prísť aj režim, kedy hráte čisto proti botom a ešte keby k tomu pridali možnosť vybrať si obtiažnosť, tak by to bolo dokonalé.

Posledná odpoveď, boti nebudú v creativu ani v arénach. To je všetko, čo zatiaľ o botoch vieme. Odporúčam vám, pozrieť si video od Tomato – Fortnite, ktorý pridávanie botov využil vo svoj prospech a vytvoril si účet EPIC-BOT, kedy sa zahral, že je jeden z botov. Takýmto spôsobom vytrolil nielen deti ale aj dospelých a video stoji za pozretie.

Predchádzajúci článokAké sú najvzácnejšie Fortnite dances/emote?
Ďalší článok5 najlepších Nerf Fortnite blastrov, ako vybrať ten správny?
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na