Fortnite pro hráč Bizzle nenávidí hranie proti konzolovým hráčom a chce, aby to všetci vedeli. Na svojom Twitteri vyjadril, čo si o tom myslí.

Pc a konzolový hráči sú odvekými rivalmi. Tentoraz sa k tomu vyjadril Timothy “Bizzle” Miller, ktorý je presvedčený, že aim assist nesmierne pomáha konzolovým hráčom.

Ghost Bizzle patrí k najlepším hráčom a mesačne zarába tisícky dolárov hraním Fortnite ale má jeden kryptonit a tým sú konzolový hráči.

Sniping-Fortnite

14. Novembra sa Bizzle na Twitteri vyjadril, že aim assist ponúka konzolovým hráčom nespravodlivú výhodu. Toto bola pravdepodobne odpoveď na Platform Cash Cup turnaj, kde konzolový hráči hrali spolu s počítačovými.

Fortnite je prvá hra, ktorá mieša počítačových a konzolových hráčov do jednej kompetetívnej scény. Počítačový hráči tu máju všetky výhody až na jednu a tou je aim assist.

Bizzle vs konzolový hráči

Keď hovoríme o aim assiste, tak je to trocha roztržite. Pretože počítačový hráči musia trénovať hodiny, aby si zlepšili aim, zato konzolový hráči nemusia.

Bizzle patrí jediným pro hráčom, ktorý sa sťažuje, že umrel konzolovým hráčom.

Streamer CourageJD na to odpovedal: “Bro no tak, aim assist nieje až taký hrozný. Áno niekedy ťa môže naštvať ale seriózne, nieje až taký zlý. Si jeden z najlepších hráčov. Konzolový hráči niesu žiadny škodcovia, ktorý nekontrolovateľne pobehujú a PC hráči stále dominujú”.

Viem pochopiť Bizzleho a ostatných pro hráčov, ktorý hodiny trénujú streľbu a potom ich zabije konzolový hráč s aim assistom. Problém je, že množstvo ostatných hráčov sa na toto sťažuje tiež aj keď netrénujú hodiny ako Bizzle alebo Tfue.

Nickmercs to najlepšie zhrnul vo svojom videu. Ak je aim assist OP, tak prečo hrá také malé množstvo pro hráčov na konzolách? Keď hovoríme o konzolách, tak je tu množstvo bugov a sú zle optimalizované. Ale hranie s ovládačom na Pc, to už je iná káva.

Čo si myslíte? Je aim assist nespravodlivý alebo naopak spravodlivý?

Predchádzajúci článokVďaka jednoduchému triku už nedostanete fall damage
Ďalší článokTactical shotgun dostal vylepšenie v update 11.11
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na