Do Faze klanu prichádza nový člen Tim ‘Bizzle’ Miller, ktorý nedávno podpísal zmluvu a odteraz ho môžete vidieť pod logom organizácie.

Faze Clan je nabitý rôznymi talentami ako napríklad Nate Hill, Kyle ‘Mongraal’ Jackson, Soleil ‘Ewok’ Wheeler, a Trevor ‘Funk’ Siegler, čo sú len niektoré známe mená z ich klanu.

Bizzle opustil svoju starú organizáciu Ghost Gaming, spolu zo svojím parťákom All-Star ‘Aydan’ Conrad. Hneď ako oznámil, že odchádza od Ghost Gaming, tak ho Faze klan do 5 minút kontaktoval s ponukou.

Bizzle v minulom roku patril k najlepším hráčom Fortnite, kedy sa umiestnil medzi 30 najlepšími hráčmi vo World Cupe. Aj keď sa umiestnil vysoko, tak nebol spokojný a očakával, že sa mu bude dariť lepšie.

Montage od Faze Clanu zahrňuje 5 Bizzleho najväčších víťazstiev v kariére a rovnako aj jeho najúspešnejšie víťazstva v LAN turnajoch. Odhaduje sa, že celkový zárobok z Esport turnajov siaha do výšky $593 125, čo je obrovská suma a veríme, že sa vo Faze klane navýši.

Všetky jeho turnaje si môžete pozrieť na stránke Tu, kedy si môžete všimnúť, že jeho kariéra odštartovala 2. miestom na Fortnite Summer Skirmish series.

Bizzle sa vo World Cupe umiestnil na 23. mieste

Fortnite Pro hviezda sa vôbec nebojí, že by nenaplnila očakávania nového klanu, kedy patrí k veľmi skúseným protivníkom a tiež zábavným streamerom.

Posledný člen, ktorý sa pridal do Faze týmu bol Swag, ten sa ale sústreďuje na Call Of Duty a nie Fortnite. Faze klan patrí k najznámejším klanom na svete a dostanú sa tu len najväčšie hviezdy, preto verím, že Bizzle naplní v roku 2020 ich očakávania.

Predchádzajúci článokMuselk ukazuje, ako je Fortnite Boxer skin pay to win
Ďalší článokFortnite 8. Apríl update, patch notes
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na