Epic nám už teasol nový event Birds of Prey s Harley Quinn. Tu je všetko, čo o ňom zatiaľ vieme.

Jedna z vecí, ktorá je na Fortnite úžasná je, že dokáže preniesť zaujímavosti z reálneho sveta do svojho Battle Royale titulu. Keď sa začala zima, tak vo Fortnite sa objavil sneh.

Keď Avengeri bojovali s Thanosom, tak to iste sa dialo aj vo Fortnite. Takýchto crossoverov tu bolo bolo množstvo, napríklad Strangers Things, Star Wars a podobne, tentoraz sa môžeme tešiť na spoluprácu s Birds of Prey.

Infinity-Gauntle-Fortnite

Kedy event začína?

Nevieme presný čas ale film smeruje do kín 7. Februára, takže niekedy okolo tohto dátumu. Odhadujem 6. Februára, kedže tieto eventy sú väčšinou pred premiérou filmu a navyše je vtedy štvrtok.

Aký nový obsah dostaneme

Vždy, keď prišiel nový crossover do hry, tak sme dostali novú lokáciu alebo nové itemy, niekedy aj nové LTM. Napríklad pri takom Star Wars evente sme dostali svetelné meče alebo pri Batman crossoveri sme dostali novú lokáciu a dva nové itemy. Rozhodne sa môžeme tešiť na niečo nové, čo nám spríjemni čakanie na novú sezónu.

Batman a Fortnite

Nové skiny

Určite dostaneme Harley Quinn, ktorá je hlavná postava filmu. Na výber ma Epic aj ďalšie postavy z filmu ako Huntress alebo Black Mask.

To je všetko, čo zatiaľ viem o nadchádzajúcom evente, ak sa objaví niečo nové, tak vás budem o tom informovať.

Predchádzajúci článok9 veci, ktoré chceme vidieť v 2. sezóne Fortnite
Ďalší článokEpic začína podporovať e-sport na školách
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na