Hodnoverný´leaker ‘Lucas7yoshi’ s nami zdieľal prvú ukážku Bassassin challenge packu, ktorého sa dočkáme v blízkej budúcnosti.

Fortnite je známy pre množstvo skinov, takmer na každú možnú tému a vďaka novému šatníku, ktorý bol pridaný v novej sezóne, sa zo skinmi oveľa ľahšie manipuluje.

Dokonca boli vytvorené aj rybie skiny ako Leviathan alebo Fishstick, ktoré sa stali dosť populárnymi. Vypadá to tak, že ryby budu hlavnou témou aj v budúcnosti, kedy leaker ‘Lucas7yoshi’ našiel v súboroch hry, Bassassin challenge pack.

Lucas7yoshi’ je jeden z najhodnovernejších dataminerov a už predpovedal množstvo vecí, ktoré sa neskôr objavili vo Fortnite. S novým packom, má prísť skin, backbling, glider, challenge a zmeny v mape.

Prvý krát tento pack ukázal 20. Marca a nedalo sa nevšimnúť, že sa skin podobá na Fishsticka v agentskej verzií. Oblek sa podobá na Johna Wicka ale postoj skôr na Jamesa Bonda.

Dokonca nám leaker ukázal aj popis skinu: “As a Bassassin, it pays to be cold-blooded”. Celý bundle bude obsahovať skin, backbling a glider, ešte k tomu dostanete aj challenge za ktoré získate 1 000 V-Bucks.

Cena baličku je zatiaľ neznáma ale leaker predpokladá, že by sa mohla pohybovať niekde okolo 10$, kedy podobné baličky stáli rovnakú cenu.

Nerád to hovorím ale môže sa stať, že Bassassin challenge pack neuvidíme v hre, kedže to ešte nieje oficiálne potvrdené Epicom. Ale ak pôjde všetko podľa plánov, tak čoskoro môžeme vidieť Bassassina vo Fortnite.

Ako sa vám páči Bassassin challenge pack?

Predchádzajúci článokTfue sa ostro vyjadril na odstránenie trapiek z Fortnite
Ďalší článokFortnite PRO hráči dostali ban v FNCS za teaming
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na