Bandage Bazooka bola odstránená z hry ale čoskoro sa vráti. Tu nájdete všetko čo potrebujete vedieť a tiež kedy sa vráti.

V minulosti Epic odstránil niekoľko zbraní a itemov, niektoré boli odstránené na chvíľu, iné zase kompletne. Väčšinou preto, že sa objavoval problém alebo glitch s daným itemom.

Bandage Bazooka
Fortnite Bandage Bazooka

Bandage Bazooka bola pridaná na začiatku 2. kapitoly a nájdete ju len v epickej kvalite. Bazooka strieľa bandáže, ktoré healuju hráča za 15 zdravia až do 100 zdravia, kedy klasické bandáže healuju len do 75 zdravia.

V zásobníku máte 5 nábojov, ktoré sa dobíjajú časom a môžete healovať seba alebo svojich spoluhráčov. Ako jediný item v hre zaberá 2 sloty.

Pred 6 dňami dal na Twitter Epic post, že odstraňuje Bandage Bazooku z klasických a kompetetivných hier, čiže ju nájdete len v špeciálnych režimoch a creativu.

Dôvod prečo bola Bazooka odstránená je problém zo synchronizáciou. Niektorý si myslia, že bola vaultnuta ale to nieje pravda a čoskoro sa vráti do hry.

Bandage-Bazooka-healovanie

Epic sa vyjadril, že nás informuje updatom, keď bude problém s bazookou odstránený. Predpokladám, že problém s bazookou bude vyriešený nasledujúci utorok, kedy ma byť patch 11.20 a bude pridaná do každého režimu.

Hráči sa sťažujú, že nestihli splniť challenge, ktoré sú spojené s Bandage Bazookou. Je dosť nepravdepodobné, že sa tieto challenge splnia automatický. Preto stačí chvíľu počkať, kým sa Bandage Bazooka vráti späť, predsa len máme ešte mesiac do konca sezóny.

Klasicky štýl vs Toxin štýl
Klasicky štýl vs Toxin štýl

Medzi challenge patrí napríklad, healovanie spoluhráča s Bandage Bazookou, pri tom ako nosíte Remedy outfit. Za splnenie potom dostane štýl na Remedy skin zvany Toxic.

Hneď ako bude Bandage Bazooka v hre, tak vás o tom informujem, preto sa nebojte, že nesplnte challenge.

Predchádzajúci článok5 vecí, ktoré podľa Ali-A chýbajú v 2. kapitole
Ďalší článokAko získať skin Stormtroopera zadarmo?
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na