Fortnite sa opäť môže pýšiť. Battle Royale titul od Epicu, zdecimoval starý rekord, keď Travis Scott zobral fanúšikov na svoju astronomickú cestu.

Fortnite ako Battle Royal sa nikdy nebál priniesť obrovské eventy. Najprv sa v ňom objavili populárne frančízi akými sú Star Wars alebo Marvel a potom zničil celu mapu prostredníctvom čiernej diery.

Obrovské eventy vždycky ovplyvnili veľa hráčov, napríklad Marshmellov koncert sledovalo 10 miliónov hráčov a o rok neskôr tento rekord prekonáva Travis Scott.

Traviss-scott-event-Fortnite
Marshemello event dosiahol hranicu 10 milionov súbežne hrajúcich hráčov.

Astronomical event prekonáva rekord

Podľa vývojárov bol Travis Scott ďalší event, ktorý prekonáva hranicu. Hneď, ako sa skončilo 5 koncertov, tak vývojári postnuli na Twitter, koľko hráčov sa zúčastnilo eventu.

“Okolo 12,3 milióna hráčov súbežne sa zúčastnilo Travis Scott astronomical eventu”.

Jedna sa o moment v histórii Fortnite, ktorý nikdy nebude zabudnutý. Show začala o 7. hodine večer amerického času neďaleko Sweaty Sands. V našej časovej zóne to bola 1. hodina ráno a veľa hráčov si event neužila ak neponocovala.

Hráči v hre neboli jediný, ktorý sledovali event a podľa LightSheda sledovalo event okolo 2 miliónov ľudí na streamovacích platformách. Najväčší zástup mal YouTube 1,2 milióna, potom Twitch 833 tisíc a posledný Mixer 25 tisíc.

Travis Scott na svojom Twitteri poďakoval všetkým fanúšikom a bol to pre neho jeden z najinšpiratívnejších dňoch v živote.

Prešvihli ste Astronomical event?

Ak ste prešvihli event, pretože ste si radšej vybrali spánok ako koncert Travisa Scotta, tak nemusíte zúfať. Zajtra 25. Apríla máte na výber viac časov a verím, že každý z vás si vyberie. Nižšie sú uvedené všetky eventy v našom časovom pásme.

  • Ázia a Oceánia – 6:00, 25. Apríl
  • Európa – 5:00, 25. Apríl
  • Amerika – 12:00, 25. Apríl

Som zvedavý, či nasledujúce koncerty opäť prekonajú rekord a čo vy zúčastnili ste koncertu alebo ste si radšej pospali?

Predchádzajúci článok5 Najkrajších tajných Battle Pass skinov Fortnite
Ďalší článok$2,000,000 FNCS Invitational – dátum, formát a viac
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na