Koniec sezóny nastane potopou, toto by mal obsahovať posledný event pred koncom sezóny.

Čim sme bližšie koncu sezóny, tým viac fanúšikov uvažuje o tom ako sa môže skončiť sezóna. Včera nám Epic poslal krátky trailer, kde sme sa dozvedeli, že nová sezóna má súvis zo zlatom a hráči hneď začali uvažovať o zlatu ako o novom materiály.

Nevieme ešte, čo tým zlatom Epic mysli ale dokonca už aj vlastne logo na FB má v zlatej farbe, tak určite bude zlato mať obrovskú rolu v druhej sezóne.

Hlavná teória o konci sezóny hovorí, že sezóna sa skonči potopou a Ali-A to vo svojom videu logicky vysvetľuje. Najprv je tu malá lokácia neďaleko Holly Hedges, ktorá nedáva žiadny zmysel ak hráte BR. Ale keď sa na ňu pozriete z Re-play režimu, tak si môžete všimnúť nápis “Noah”.

Noah Fortnite

Určite poznáte biblický príbeh o noemovej arche, kde cely svet postihla potopa a Noem zobral všetky druhy zvierat, aby ich tým zachránil. Miestom, ktoré by malo byť ako prvé zatopené je Slurpy Swamp, ktoré sa nachádza príliš nízko.

Zatopila by ho priehrada neďaleko, ktorá by praskla. Prečo by inak Epic do Fortnite pridával engine fyziky? Veľké zmeny v ničení štruktúr niesu cítiť ale čo ak ho Epic dával hlavne kvôli tomuto eventu a načasovanie by tiež dávalo zmysel. Mohol ho dať kedykoľvek prečo ho dal až teraz?

Pravdepodobne by sa inšpirovali filmom Božsky Evan, kde Evan postavil archu, kedy praskla priehrada a celé mesto bolo zatopené.

Fortnite-priehrada

Pri tejto teórii my ale nedáva zmysel všetko to zlato a ten ošiaľ okolo neho. Na to, že sú 3 dni pred koncom sezóny, tak Epic je dosť ticho. Čo si myslíte o tejto teórii?

Predchádzajúci článokFortnite Teaser na 2. sezónu spozorovaný po celom svete
Ďalší článokČo znamenajú všetky trailery so zlatom?
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na