Populárny britský youtuber Alastair “Ali-A” Aiken rozprával, ako sa zmenila burstka a prečo si myslí, že sa teraz jedná o najlepšiu zbraň v hre.

Prvej nebola burstka taká silná a ľudia ju nemali v láske, no druhá kapitola zmenila pohľad na zbrane. Legendárna a epická verzia sa vrátila v roku 2018 a ihneď sa vaultla v 7. sezóne. Všetky jej variácie boli unvaultnuté až v novej kapitole. Prvé 3 verzie si nechali starý vzhľad a posledné 2 dostali nový.

Zlatá burst assault rifle

Zbraň ma svoje muchy a nestrieľa najrýchlejšie a tiež dosť pomaly nabíja ale jej obrovská výhoda je, vo veľmi presnom burste. 1. Novembra Ali-A postol video s názvom “The new best gun in Fortnite” a vyzdvihol ju až tak, že môže konkurovať zlatému Scaru.

Scar patrí k zbraniam, ktoré sa každú sezónu udržiavali v rebríčku na najvyšších miestach, dokonca aj v našom rebríčku skončil na 2. mieste.

No Ali-A si myslí, že meta sa začína meniť, kedy sa k burstke vyjadril: “Práve vám ukazujem, ako dokáže byť táto zbraň dobrá. Ja som túto zbraň dlho prehliadal, podobne ako možno vy”.

Pre mobilných používateľov video začína v 8:40

Predsa len schopnosť vystreliť 3 strely vo veľkej rýchlosti sa vždy zíde. Prvé 2 strely zničia stenu a posledná zasiahne nepriateľa. Navyše táto zbraň má v tejto sezóne obrovskú presnosť, tak na nej môže niečo byť.

Ali-A verí, že burstka dokáže konkurovať zlatému Scaru, dokonca veľa ľudí považuje túto zbraň za najlepšiu v hre. Do komentára alebo facebookej skupiny mi napíšte, čo si o tejto zbrani myslíte.

Predchádzajúci článokDočkali sme sa patch notes 2. kapitoly ale nie od Epicu
Ďalší článok5 dôvodov, prečo máju konzolový hráči nevýhodu
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na