S novou mapou prichádza aj množstvo otázok. Jednou z nich je, čo robí obrovský bunker v horách a aký má súvis s príbehom.

Dneska si povieme teóriu, ktorá má dočinenia zo Save the world, kedy môže byť konečne free. Prečo Save the World, pretože podobný bunker môžete vidieť v prvom trailery na Save the world len s tým rozdielom, že sa v jeho strede nachádza znak V.

Bunker si môžete vidieť v 0,55 minúte

Na mape sú aj 3 ďalšie bunkre ale nie takéto veľké a boli aj v predchádzajúcej sezóne, kedy nemali žiadny súvis s príbehom. Teória hovorí o tom, že to má cele súvis s visitorom a zo starou mapou.

Celkovo je 7 visitorou a zatiaľ vieme o troch. V minulej mape sme zbierali nahrávky, čo je jediný prípad, kedy sme počuli hlas nejakej postavy. Ak ste si všimli, tak postavy v Battle Royal nemôžu hovoriť, za to v Save the World áno.

Save the World hovorí príbeh o tom, ako vymizlo 98% ľudstva a ostávajúci preživši sa snažia, budovať shieldy, ktoré ich ochraňujú pred búrkou. A aké ma spojenie Save the World a Battle Royal? Battle Royal slúži, ako akási aréna, kde sa majú hráči trénovať na boj zo zombíkmi/Huskmi.

Ale zistilo sa, že hneď, ako sa dostanú do Battle Royal, tak stratia pamäť a nemôžu hovoriť. Hlas v nahrávkach sa podobá Dr. Vindimanovi, čo je slávna postava zo Save the World, po ktorej boli pomenované V-Bucks.

Ten sa pravdepodobne snaží dostať hráčov z Battle Royale do Save the World a aby nezabudol, čo je jeho úloha, tak si nahral nahrávku, ktorá mu to pripomína. Môže to byť aj dôvod prečo, Save the World nieje stále zadarmo, pretože Epic, čaká na chvíľu, kedy môže tieto 2 svety spojiť.

visitor z 4. sezóny

Ak si chcete zahrať Save the World, tak musíte zaplatiť 19.99€. Uvidíme, čo nám Epic prinesie v budúcnosti ale keby Save the World bol zadarmo, tak by to bola pecka. Svoj názor na túto teóriu môžete vyjadriť v komentároch alebo vo Facebookej skupine Tu.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na