Wooly Warrior skin môžete získať zadarmo. Tu je jednoduchý návod ako na to.

Wooly Warrior skin uzatvára Fortnite Winterfest a hráči ho môžu získať úplne zadarmo. Nieje to prvý skin, ktorý môžu hráči získať zadarmo. Winterfest priniesol aj Lt. Evergreen, ktorý ste mohli získať omnoho skorej.

Wooly Warrior je posledný darček, ktorý sme dostali na Winterfest. Väčšina hráčov si myslela, že sa nachádza v darčeku, ktorý nejde otvoriť a mali pravdu.

Wooly-Warrior

Ak ste darčeky otvárali v správnom poradí, tak ste mohli získať skin už 28. Decembra, inak ste museli počkať ešte pár dni. Jediné, čo musíte teraz urobiť je, otvoriť obrovský zelený darček. Hneď ako to urobíte, tak skin sa vám pridá do inventára.

Nezáleží na tom, či ste otvárali darčeky alebo plnili challenge predtým, jediné, čo stačí urobiť je, otvoriť veľký zelený darček. Wooly Warrior sa od svojho predchodcu Evergreen líši v tom, že nieje čisto vianočný a vypadá dobre aj počas roka.

Odporúčame: 5 najdlhšie sa nachádzajúcich itemov vo Fortnite

Snowy-pickaxe

Winterfest priniesol množstvo kozmetických doplnkov, ktoré nájdete hlavne v darčekoch. Ak ste ešte žiaden darček neotvorili, tak teraz môžete otvoriť všetky naraz, začo dostanete kozmetické doplnky zadarmo.

Koniec Winterfestu je predpokladaný 6. Januára a stále mate ešte dostatok času na otvorenie darčekov.

Predchádzajúci článokAko vypadá spojenie Fortnite, Apex legends a Overwatch
Ďalší článokAko vyriešiť bug s vianočnou pančuchou?
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na