Epic si môže na účet pripísať ďalšiu spoluprácu a je čas sa pripojiť k sile, týmto myslím jednu z najznámejších franšíz sveta. Ukážeme si, ako môžete získať skin Stormtroopera zadarmo.

Poslednú spoluprácu sme mali v 10. sezóne a v hre sa objavil Batman a Catwoman. Teraz sme sa dočkali ďalšej, kedy Epic a Star Wars spojili svoje sily a na počesť nového titulu Star Wars Jedi: Fallen Order, môžete v shope nájsť skin stormtroopera.

15. Novembra pristála imperiálna loď do sveta Fortnite a môžete ju vidieť na oblohe. Vďaka tejto udalosti si môžete kúpiť skin Stormtroopera za 1500 V-Bucks, teda ak naň chcete míňať peniaze.

Tie môžete ušetriť, pokiaľ vás nová hra od Star Wars zaujíma, kedy po jej zakúpení, môžete získať tento skin zadarmo.

Problém je, že si hru musíte zakúpiť cez Epic Store, kedy ty, ktorý si ju zakúpili ju môžu vrátiť a zakúpiť skrz Epic. No a konzolový hráči máju jednoducho smolu a musia do skiny investovať 1500 V-Bucks.

Návod na aktiváciu skinu

  1. Zapnite Epic store
  2. Uistite sa, že váš Fortnite účet je prepojený z Epic games
  3. Zakúpte si Star Wars Jedi: Fallen Order skrz Epic store
  4. Zapnite hru a užite si skin Stormtroopera zadarmo

Zaujíma ma, či sa dočkáme aj iných skinov zo sveta Star Wars, takého Chewbacca by som si dobre vedel predstaviť ako skin. Aký skin by ste chceli vidieť vo Fortnite zo Star Wars franšízi?

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na