Všetci vieme, že v Slurpy Swamp sa nachádza najviac veci na healovanie. Ale nie každý vie šikovný trik, ktorý vám uľahčí prístup k všetkým týmto veciam.

Ak potrebujete dobiť svoj shield, tak Slurpy Swamp je prvé miesto, ktoré musíte navštíviť. Nachádza sa tu množstvo tankerov, sudov, kanistrov a podobných vecí, ktoré sú plné slurp juicu.

Slurpy swamp

Môžeme poďakovať hráčovi Redditu HeyItsYonder za to, že odhalil rýchlejší spôsob, vďaka ktorému sa dostanete k všetkému slurpy juicu v Slurpy Swamp rýchlejšie.

Predsa len niečo trvá, kým sa krompáčom prebojujete k množstvu shieldu, ktorý sa tu nachádza. No teraz to už nemusí tak dlho trvať, kedže sa objavil nový spôsob ako všetko toto získať.

Tip: How to get heals quick while on the go at Slurpy Swamp from FortNiteBR

V nasledujúcom videu používa hráč drevenú strechu, aby zničil kanistre ale vy môžete použiť čokoľvek vás napadne.

Ak ste pred nedávnom ničili všetky sudy a nádrže zo slurpy juicom, klasickým spôsobom, tak verím, že po prečítaní tohto článku to prestanete robiť. Hneď po prečítaní vám odporúčam vyskúšať tento trik.

Predchádzajúci článokAko ničí skill-based matchmaking 2. kapitolu Fortnite
Ďalší článokPrečo s nami vývojári Fortnite prestali komunikovať?
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na