V poslednej dobe sa hovorí len o jednom iteme a to Merry Mint pickaxe, všade sú samé giveawaye a prosby o giveawaye. Už dosť dlhú dobu sa nestalo, že by si nejaký item vyslúžil, takú obrovskú pozornosť. Najviac čudne mi príde, že sme sa dočkali odhalenia vianočného itemu na Halloween.

Cele to začalo 25. Októbra, keď hráči začali postovať obrázky tohto itemu na Twittery. Pickaxe je v epickej kvalite a po aktualizácii 11.10, ho nájdete v súboroch hry. Nápis k nemu je Refreshingly Festive, a bude súčasť Frosty Fight setu.

Merry Mint axe Pickaxe karta s kodom
Merry Mint axe Pickaxe karta s kodom

Varovanie, na sociálnych sieťach nájdete veľa giveawayou, ktoré vám sľubujú tento pickaxe. Radím vám, vyhnúť sa takýmto postom oblúkom, kedže väčšinou ide o falošné giveawaye a je malá šanca, že reálne ponúkajú tento item.

Ako získať Merry Mint Pickaxe

Merry Mint pickaxe slúži ako bonus, ktorý dostanete k zakúpení oficiálneho Fortnite merchu v určitých predajniach vo Francúzsku, USA, Nemecku a Anglicku. Dokonca budú aj darčekové karty V-Bucks, tak budete môcť investovať aj do tých.

Dôvod, prečo niektorý postovali obrázky tohto itemu je, že si kúpili oficiálny merch z Gamestopu, čim dostali kartičku s kódom. Kód si môžu aktivovať už teraz, no item dostanú až keď vyjde.

Odporúčame: Aký ma súvis tajomný bunker a Save the World? Fortnite

V-Buck gift karty
V-Buck gift karty

Viem, že sa ľudia v poslednej dobe za týmto kódom veľmi hrnú ale odporúčam vám počkať, keď tento item bude oveľa prístupnejší. Do komentára alebo facebookovej skupiny mi napíšte, či ste sa stretli s nejakým Giveawayom tohto itemu.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na