Nový bug neumožňuje otvoriť hráčom vianočnú pančuchu pre nové challenge. Veľmi jednoducho tento bug opravíte sami.

Epic pridal do hry novú lokáciu Winterfest lodge, kde hráči môžu získať množstvo vecí zadarmo. V chate sa nachádzajú darčeky a pančuchy, ktoré môžu hráči otvárať každý deň, kedy dostanú zadarmo kozmetické doplnky ako skiny, glidery a podobne.

Fortnite-Holiday-Stockings

Nové darčeky si môžete vybrať každý deň o 15:00 vo Winterfest chatke. Stačí len kliknúť na snehovú vločku, ktorá sa nachádza na stránke s Battle Royalom a ste v chatke.

Nato, aby ste každý deň získali nové challenge, sa stačí pozrieť do pančuchy, kde uvidíte, čo máte splniť. Ale množstvu hráčov sa stáva, že po otvorení pančuchy, nič nenájdu, respektíve nedostanú žiadne challenge.

Našťastie je tento bug veľmi ľahko opraviteľný a Epic už o tom informoval na svojom Twittery. Jediné, čo musíte urobiť je, reštartovať hru alebo si zahrať zápas a potom by vám mali challenge nabehnúť.

Je skvelé, že sa tento bug dá ľahko vyriešiť, stačí len vypnúť a zapnúť hru a je postarané. Veľa hráčov prekvapilo, ako rýchlo Epic tento bug opravil a ja som tiež prekvapený.

Už máte splnené challenge 15. dňa?

Predchádzajúci článokAko získať Wooly Warrior skin Fortnite
Ďalší článokIndícia, ktorá naznačuje príbeh 2. sezóny Fortnite
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na