Vďaka talentovanému dizajnérovi vieme, akoby vypadalo spojenie Fortnite, Overwatch a Apex Legends.

Z dvoch populárnych hier Overwatch a Fortnite vznikol Apex Legends, ktorý skvelo kombinuje tieto hry. Z Overwatchu si berie hru na hrdinov a z Fortnite Battle Royale režim.

Ale aj tak sú tieto tri hry od seba dosť odlišné. Jeden hráč sa rozhodol skombinovať Fortnite s Apex Legends a užívateľským rozhraním Overwatchu, výsledok vypadá úžasne.

Wrong Game #1 Apex Edition from FortNiteBR

Použivateľ DesertGrafittiMaker vytvoril voľbu postav, podľa Apex Legends len tam pridal postavy z Fortnite. Namiesto toho, aby ste si v menu hry volili skiny, tak si volíte postavy, podobne ako v Apex Legends.

Určite, by nebolo efektívne, keby ste mali na výber množstvo skinov, preto by sa tam objavili len tie najpopulárnejšie. Každý z týchto skinov by mal nejakú rolu, ako Tank Dps a podobne. K tomu nám pridal aj načítaciu obrazovku z Apex Legends, ktorá je prerobená do štýlu Fortnite.

fortnite-apex-legends-načitacia-obrazovka

DesertGrafittiMaker rozhodol triedy za nás, dole si môžete pozrieť rozdelenie, či s nim súhlasíte. Fanúšici Fortnite teraz premýšľajú, aký bude ďalší croossover, Epic sa pokojne môže spojiť s League of Legends alebo Mario Kart.

Wrong Game #2 Overwatch from FortNiteBR

Aký crossover si myslíte, že bude ďalší vo Fortnite?

Predchádzajúci článokAko získať Snowy Pickaxe zadarmo vo Fortnite
Ďalší článokAko získať Wooly Warrior skin Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na