Zlý landing môže byť nebezpečný, preto si vždy dávaj pozor, kde dopadneš. Výborný landing ti môže získať výhodu nad nepriateľmi. Vylepšiť landing sa dá jednoducho, vďaka nasledovnému triku.

Perfektný landing vám síce nevyhrá hru ale zlý vám ju dokáže prehrať. Niektoré časti mapy sú viac frekventovanejšie než iné a vyžadujú od vás skvelý landing, aby ste neboli prvým hráčom, ktorý zomrie.

Teaming-Fortnite

Jednou z najpopulárnejších lokácii na landing je Frenzy Farm. Je tu veľa materiálu, množstvo lootu a tiež sa nachádza v strede, takže to dáva zmysel, že je najfrekventovanejšou.

Rada, ktorá ti pomôže zlepšiť landing je, preletieť cez určité okno, kedy dopadneš rýchlejšie. Tieto okná sú dostatočne veľké, aby si skrz ne prešiel. Skvelú ukážku nám ponúkol používateľ Redditu HeyItsYonder.

Tip: You can glide through these types of windows from FortNiteBR

Funguje to s každým gliderom a nieje to niečo, čo výrazne ovplyvní hru ale je dobre to mať v zálohe, kedže niekedy sa to môže hodiť. Môžeš to využiť hlavne pri POI, ktoré sú viac frekventované. Namiesto toho, aby si sa rozbehol za chestkou, tak preletíš cez okno a zoberieš si zbraň.

Aký je váš trik na perfektný landing?

Predchádzajúci článokOpustí Pleasant Park Fortnite 2. kapitolu?
Ďalší článokHeavy Shotgun sa perfektne hodí do súčasnej mety
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na