Posledné challenge pripravili pre hráča unikátne testy. Jedným z nich je udržať loď vo vzduchu, našťastie je tu jednoduchý trik, vďaka ktorému tento challenge splníte behom jednej hry.

Od eliminovania hráčov pomocou výbušnín až po udelenia určitého poškodenia novým bossom 2. sezóny. Nové TNTina challenge testujú hráča vo všetkých smeroch. Jedno z najťažších challengi je “Catch Air with a Motorboat”.

tntina-Fortnite

Väčšina hráčov vo Fortnite sa dokáže dlhu dobu udržať vo vzduchu s loďou, lenže tu to potrebujú urobiť až 5-krát a šťastie je pri plnení tohto challengu nevyhnutné, pokiaľ neviete tajnú metódu.

Nepíše sa tu síce koľko sa máte udržať vo vzduchu ale premýšľať o úžasnej pozícii niekde pri vodopáde nikoho nebaví. Našťastie metóda, ktorú vám predstavím vám dokáže toto plnenie urýchliť.

Ak sa vo vašom inventári nachádza grappler, tak určite využije túto metódu od používateľa Redditu ‘Ikcatcher’.

Fastest way of finishing the motorboat challenge from FortNiteBR

Už nemusíte pozerať návody na YouTube až kým nenájdete najlepšie miesta na splnenie challengu. Stačí sa posadiť na zadnú časť lode, kedy vystrelíte grappler a celá loď sa dostane do vzduchu.

Jedno z najlepších miest na plnenie tohto challengu je Lockie Lighthouse. Výborný je v tom, že je vysoký a nachádza sa blízko vody. Rovnako si môžete za par materiálu vytvoriť podobnú štruktúru na ktorej to bude fungovať rovnako.

Preprava lodou

Potom čo 5-krát vyšplháte pomocou grappleru na maják, tak máte challenge splnené a môžete pokračovať ďalej v zozname. Možno bude problém zohnať grappler a loď v jednej hre ale určite to je jednoduchšie ako jazdiť z loďou cez viacero útesov v niekoľkých zápasov.

Jedná sa o výborné challenge, ktoré preveria u hráčov znalosť mapy ale viem, že ho všetci chcú mať čo najskôr odškrtnuté a táto metóda vám sa tým pomôže.

Predchádzajúci článokDve nové zbrane leaknute dataminermi Fortnite 2. sezóna
Ďalší článokEpic oznámil obrovské zmeny v aim assiste Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na