Fortnite 5. týždeň 2. sezóny je tu a ako býva zvykom, tak hráči dostali 10 nových challengov, tentoraz s titulom Meowscles’ Mischief, ktoré máju za úlohu splniť.

Fortnite update 12.20 oficiálne vyšiel 17. Marca a predstavil nové vozidlo Choppa, ktoré dokáže preniesť skrz mapu celý squad a vyhnúť sa búrke. Rovnako tak pribudli aj nové lokácie v ktorých bojujete o loot s nepriateľmi.

Fortnite hráči niesu prekvapený keď dostanú každý týždeň 10 nových challengov, ktoré sú súčasťou Battle Passu. Tento týždeň budete musieť cestovať oveľa viac než predchádzajúce, no našťastie vám s tým pomôžu helikoptéry.

Fortnite-helikoptera

Fortnite Season 2, Week 5 Meowscles Mischief challenges

  • Search Chests at Misty Meadows or Salty Springs
  • Eliminate players with Assault Rifles from at least 50 meters
  • Consume fish to gain health or shields
  • Deal 200 damage while using a Creepin Cardboard
  • Survive a fall at least 5 stories high
  • Deal damage to Henchmen using Pickaxes
  • Visit Coral Cove, Stack Shack, and Crash Site without swimming in a single match
  • Kick a soccer ball 100 meters
  • Deal damage to players using Miniguns

Prvou úlohou je prehliadať chestu v Misty Meadows alebo Salty Springs. Najlepšie bude, keď tu hneď skočíte, kedy túto úlohu splníte oveľa rýchlejšie.

Zaujímavejší challenge je navštívenie Coral Cove, Stack Shack, a Crash Site, bez toho aby ste plávali. Môžete použiť loď ale s helikoptérou to pôjde ľahšie.

Mapa pristávacích plôch vám uľahči hľadenie helikoptéry:

helicopter-locations-fortnite-season-2-choppa

Deadpool Challenge

Popritom ako plníte klasické challenge nezabúdajte, že sme dostali aj Deadpool challenge. Vašou úlohou je nájsť stuffed unicorn a embrace the rainbow navštívením 5 mostov.

Oproti predchádzajúcim challengom je odmena menej lákavá. Predtým sme dostali backbling v podobe katan a teraz Deadpool loading screen. Na skin je ešte predsa len príliš skoro.

Deadpool-načitacia-obrazovka.

Kde nájsť stuffed unicorn?

Stuffed unicorn nájdete na Meosclesovom mieste, ktoré bolo pridané v patchi 12.20. Hneď ako vojdete do miestnosti, tak jednorožec sa nachádza neďaleko nôh.

stuffed-unicorn-lokacia

Ako na embrace the rainbow?

Na splnenie embrace the rainbow potrebujete navštíviť 5 mostov. ktoré máju rôzne farby. Nemusíte tancovať ani nič sprejovať, stačí keď tieto miesta navštívite a máte všetko splnené. Ako som spomínal za splnenie získate Deadpool loading screen.

mbrace the rainbow mapa mostov

Nezabudnite, že za každé splnenie klasického Challengu získate 40 000 XP, čo sa oplatí.

Predchádzajúci článokNinja a SyphePK spojujú sily v FNCS duo turnaji
Ďalší článokEpic oznámil, “neuveriteľné” veci prídu do Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na