Supercell nám priniesol novú hru Rush Wars, ktorá vypadá ako mix predošlých hier. Lenže zatiaľ je v beta teste a klasicky ju v Obchode Play nenájdete. No my si dneska ukážeme ako si ju môžete krok po kroku stiahnuť a neskôr zahrať.

Krok 1. Nainštalovať si VPN aplikáciu

VPN aplikácia vytvára šifrované pripojenie na iný server, vďaka čomu môžete presmerovať svoje pripojenie do inej krajiny. Je jedno akú aplikáciu si stiahnete, no v návode budeme používať aplikáciu Tunnel Bear, ktorá je jednoduchá na použitie. Keď máte aplikáciu nainštalovanú, tak stačí kliknúť na Kanadu a vaše pripojenie sa tam automaticky presmeruje.

Krok 2. Vytvoriť si nový Google učet

Keď máte pripojenie presmerované, tak musíte vytvoriť nový google účet, aj v prípade že už jeden máte. To urobíte tak, že pôjdete do nastavení a nájdete tam položku účty.

Tieto nastavenia má každý smartfón inak a každý sa tam dostane inou cestou ale hlavne čo musíte urobiť, je nájsť účty a konkrétne google účet. Keď ste pridávanie účtu našli, tak kliknete na: pridať nový google účet.

Potom už pokračujete na klasické vytváranie google účtu, kde zadáte emailovú adresu, potom meno a heslo a tiež musíte svoj účet potvrdiť cez telefón. Keď tieto všetky kroky máte, tak už len stačí vyplniť základné údaje a súhlasiť zásadami ochranný osobných údajov.

Krok 3. Zmeniť účet v Obchode Play

Keď už máte Google účet vytvorený, tak už len stačí zmeniť účet v Obchode Play. To urobíte tak že rozkliknete 3 čiarky a vyberiete druhý účet(pritom ako meníte účty musíte mať zapnutú VPN aplikáciu). Ak ste postupovali správne, tak už môžete nájsť v Obchode Play Rush Wars.

Keď chcete hru zapnúť, tak musíte byť prihlásený v Obchode Play pod novým účtom a tiež musíte mať zapnutého klienta. Určite mi dole do komentárov napíšte ako sa vám nová hra od Supercellu páči a či má potenciál.

Predchádzajúci článokClash Royale Turnaj Prizepool: 20€
Ďalší článok6 Rád, na dosiahnutie viac výhier Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na