Nedávne pridanie ammo indikátoru je pre niektorých hráčov úplným fiaskom. Tu je návod ako môžete túto funkciu vypnúť a tiež sa dozviete, či by ste ju mali vypnúť.

Ammo indikátor je pravdepodobne najkontroverznejšia vec, ktorú Epic pridal do 2. kapitoly. Jedného dňa prišiel update a hráči našli ammo indikátor hneď pri svojom mieritku. Ten vám hovorí koľko nábojov vám ostáva a kedy je potrebne nabiť zbraň.

Odporúčame: Mini Battle Pass by mohol vyplniť čas do konca sezóny

ammo-indikator

Nie každému sa tento prídavok páči a pre niektorých je dosť rozptyľujúci. Tým hráčom, ktorým sa indikátor nepáči, ho môžu jednoducho vypnúť. Ako prvé musíte zapnúť klasický zápas alebo isť do kreativu.

Chodte do nastavení, vyberte položku game, tam prepnite na HUD, tam uvidíte možnosť reticle a prepnite ju na OFF.

Odporúčame: Nadchádzajúce LTM odhalené, načo sa môžeme tešiť?

Teraz vás už žiaden ammo indikátor nebude obťažovať. Len majte na pamäti, že ak ho chcete vypnúť, tak musíte byť v klasickom zápase alebo kreatíve.

Je dobré odstrániť ammo indikátor?

Dôležitá otázka je, či by ste vlastne mali odstrániť ammo indikátor a či je vážne až tak moc rozptyľujúci. Na toto má streamer Ballatw jasný názor, kedy hovorí, že máte viac informácii bez toho, aby ste museli hýbať očami.

Odporúčame: Ťahák, na plnenie Dive challengov 8. týždňa

Balla on the ammo reticle from FortniteCompetitive

Chápem jeho názor hlavne z kompetetíveho hľadiska, kedže sú hráči, ktorý máju množstvo vychytavok ako vizuálny zvuk, ktoré im prinášajú malé výhody.

Mne ako neprofesionálnemu hráčovi príde ammo indikátor užitočný a nikdy som nepocítil, žeby mi prekážal v hraní.

Je ammo indikátor rozptyľujúci? Ak si myslíte, že áno, tak tu je návod ako ho vypnúť.

Predchádzajúci článokNadchádzajúce LTM odhalené, načo sa môžeme tešiť?
Ďalší článokČo všetko priniesol update 11.21 Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na