Utajený skin 2. kapitoly s názvom Sorana sa dá už získať. Hráči ho môžu odomknúť splnením challengov a nájdením krompáča s back blingom v hre.

Vo väčšine Fortnite sezon, sme vždy mali jeden tajný skin. Hráči ho mohli odomknúť tým, že splnili sériu challengov, a po niekoľkých týždňov sme sa o tomto skine dozvedeli.

Sorana-skin-a-štyly-k-nemu

Skin mal ostať do 8. týždňa neodhalený ale kvôli glitchu v hre sa ho podarilo niektorým hráčom objaviť o niečo skôr. Nižšie si môžete všimnúť, ako skin vypadá. Skin si môžete odomknúť aj v sivej a zelenej verzii.

Na odomknutie skinu musíte nájsť ukryte písmena F-O-R-T-N-I-T-E, ak s tým máte problém, tak vám pomôže návod nižšie.

Ako odomknúť krompáč, back bling a ďalšie štýly

Hneď ako máte Alter E-G-O challenge splnené a odomknutý skin Sorana, tak dostanete prístup k špeciálnym challengom, vďaka ktorým môžete získať krompáč, štýly a back bling.

Odporúčame: 5 itemov na mobilitu, ktoré chceme aby sa vrátili

Challenge-k-odomknutie-štylov-back-blingu-pickaxu-a-skinu

Nová Chaos Rising nahrávacia obrazovka, ktorá vyšla pred nedávnom, zahŕňa lokácie všetkých spomenutých kozmetických doplnkov vyššie a k tomu sme dostali aj súradnice, kde tieto doplnky môžete nájsť.

Chaos-rising-načitacia-obrazovka

Ready Ruck back bling

Sorana back bling nájdete v severnej časti Steamy Stacks, presnú lokáciu môžete vidieť na obrázku. Item je samozrejme v legendárnej kvalite.

Odporúčame: Update 11.20 konečne priniesol oficiálne patch notes

Sorana-back-bling

Party Crashers Pickaxe

Pre Sorana Pickaxe sa musíte vydať do hôr, presná lokácia krompáča je znázornená na obrázku. Pri tomto by som ešte dodal, že musíte mať na sebe Sorana skin, inak tieto veci neuvidíte.

Sorana-pickaxe

Zelený a sivý štyl

Na to, aby ste odomkli všetky štýly musíte skočiť do smetiaku a kopy sena, kedy za odmenu získate sivý a zelený štýl. Ak si všimnete na obrázku, tak najlepšia lokácia na splnenie tejto misie je Dirty Docks, kedže kontajner a kopa sena sa tu nachádzajú par krokov od seba.

Odporúčame: Nové Heavy AR bude až moc OP, tu je ukážka gameplayu

Mapa-kontajnerov-a-kôp-sena

V ankete sa môžete vyjadriť, čo si o novom skine myslíte.

Aky pekný je skin?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Predchádzajúci článok5 najdlhšie sa nachádzajúcich itemov vo Fortnite
Ďalší článokMini Battle Pass by mohol vyplniť čas do konca sezóny
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na