Fortnite challenge 6. týždňa bežia v plnom prúde, čo znamená, že fanúšici populárneho Fortnite Battle Royale titulu sú opäť zamestnaný na pár dní.

Challenge 2. sezóny 6. týždňa uzreli svetlo sveta práve vtedy, keď prišiel update 12.21, ktorý nám predstavil nové LTM s názvom Knockout a konečne pod dlhej dobe čakanie priviedol zlatého kráľa Ora, ktorý sa dá získať v item-shope.

Challenge sa opäť venujú tajnému agentovi Meowsclesovi a opäť sa veľa nachodíte, kedy musíte otvoriť 10 chestiek v Steamy Stacks alebo Frenzy Farm a tiež eliminovať nepriateľov v The Yacht alebo Salty Springs.

meowscles-challenge-6-týždňa

Zoznam challengov si môžete pozrieť nižšie:

 • Search 10 Chests at Frenzy Farm or Steamy Stacks
 • Deal 1000 damage to players using Assault Rifles
 • Search 10 Chests within 10 seconds after landing from the Battle Bus
 • Deal 200 damage to players while riding in a Choppa
 • Catch a weapon, a can, and fish
 • Eliminate five opponents at The Yacht or Salty Springs
 • Destroy three dog houses
 • Block 100 damage with a Decoy Grenade
 • Dance at Lake Canoe, Camp Cod, and Rainbow Rentals
 • Ride the Steamy Stacks, a Zipline, and use a secret passage in a single match

Kde nájdete dog house

Meowscles challenge si vyžaduje aj zničenie 3 psích bud a najlepšie miesto na splnenie je Holly Hedges, kde nájdete tri pokope. Samozrejme, že sa budy nachádzajú hocikde na mape a vy môžete navštíviť aj miesta ako Retail Row alebo Pleasant Park ale tam nájdete len po jednej búde, čiže by ste tam museli skočiť viac krát.

Video od randomChevious vám dá presnú polohu psích búd v Holly Hedges.

Kde nájdete Lake Canoe, Camp Cod, and Rainbow Rentals

Tieto lokácie budete mať možno problém nájsť, kedže ani jedna z nich sa nenachádza na mape s challengami, preto sa poďme pozrieť, kde ich nájdete.

Lake Canoe

Na splnenie nemusíte v jednej hre tancovať pri všetkých ale môžete si to rozdeliť na viac hier. Prvá lokácia je Lake Canoe a nájdete ju neďaleko Dirty Docks.

Rainbow Rentals

Rainbow Rentals sa nachádzajú na opačnej strane, kedy hľadajte viacero farebných domou pri pláži. Nachádzajú sa západne od Weeping Woods.

fortnite-lake-conoe tanec

Camp Cod

Camp Cod je asi najviac odľahlá lokácia a musíte prejsť hory, aby ste sa tu dostali, vďaka helikoptére sa tu dostanete raz dva a rovnako sa od tadiaľto aj ľahko dostanete.

fortnite-cape-cod-tanec

Oro challenge

Nový skin priniesol aj nové challenge a za splnenie jedného získate 100 000 EXP, musím sa priznať, že tieto challenge sú trocha ťažšie než klasické.

Zoznam Oro challengov:

 • Assist teammates with 10 eliminations
 • Play 10 games with a friend
 • Deal 1000 damage to opponents
 • Collect 40 medals

Potrebujete hrať 10 hier zo svojím kamarátom ale nikde tu nepíše o aký zápas sa ma jednať, preto vám odporúčam naskočiť do Team Rumble, kde sa vám vďaka respawnu budú challenge plniť oveľa jednoduchšie.

fortnite-cape-cod tanec

Nezabudnite tento týždeň splniť challenge, kedy dostanete 40 000 exp a dostali sme aj Deadpool challenge za ktoré získate wrap na zbraň.

Predchádzajúci článokNinja a SyphePK chcú nový systém proti stream sniperom
Ďalší článok5 veci, na ktoré si spomenú len OG hráči
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na