Pump Shotgun bol vždy predmetom rôznych debát ale teraz to vypadá, že ho s príchodom 2. kapitoly 2. sezóny Epic tajne zmenil.

Pump Shotgun je jedna z najhlavnejších zbraní, jeho najväčšou výhodou je, že dokáže one-shotnuť nepriateľa, čo iná zbraň v hre nedokáže. V rebríčku najpopulárnejších zbraní sa umiestnil druhý hneď za taktikalkou.

Možnosť dať one-shot kill robí z pump Shotgunu mašinu na ničenie hráčov. No vypadá to, že s príchodom novej sezóny dostal tajné zmeny, ktoré si nemusela väčšina hráčov všimnúť.

pump-shotgun

Je tu toho viacej, čo si hráči myslia, že sa zmenilo a väčšinou sa to týka poškodenia. Bez patch notes je ťažké niečo vyhodnotiť ale koluje pár teórií, ktoré vypadajú dosť presvedčivo.

Poškodenie brokov

Prvá zmenu je ťažko skryť, kedže sa jedna o poškodenie jedného broku. Na toto poukázal používateľ Redditu HirsiHD, kedy jeden brok by mal dať 10 poškodenia ale hráči si všimli, že strely dávajú rozdielne poškodenie ako napríklad 98, kedy by mali dať 100.

To nedáva zmysel, ak jeden brok môže dať len 10 poškodenie, tak strela nemôže dať poškodenie 172 alebo 169, ktoré ukazuje HirsiHD vo svojom príspevku.

They changed pump damage silently from FortniteCompetitive

Headshot poškodenie

Ďalšiu zmenu si hráči všimli v headshot poškodení, aby som bol viac konkrétny, tak hitbox problém, keď sa snažíte dať headshot. Ako ukazuje toto video z 2. Marca, keď trafíte niekoho do krku, alebo trocha nad hlavu, tak to dáva rozdielne poškodenie.

Pritom by ste odhadovali, že toto všetko sa bude brať ako headshot poškodenie. Vypadá to tak, že poškodenie je viac nekonzistentné a ak niekoho trafíte do brady alebo krku, tak sa to ráta ako strela do tela.

Ťažko bez patch notes niekto dokáže, že Epic zmenil Pump shotgun ale podľa videí hore by som mal oči na stopkách.

Predchádzajúci článokRočný Battle Pass 2020, nový leak ukazuje ako vypadal
Ďalší článokČo všetko sme dostali v update 12.20?
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na