Fortnite leaker ukázal, ako sa Epic snažil udržať event Travisa Scotta v tajnosti a vyhnúť sa veľkým leakom, ktoré by spoilovali hráčom dianie eventu.

Nieje to prvý-krát, čo vidíme v hre taký významný koncert, kedy sme už v minulosti mali skúsenosti s Marshmello koncertom. Epic sa snažil udržať koncert Travisa Scotta v tajnosti, no aj tak bol odhalený dosť vopred.

Leakery už na začiatku oznámili, že sa v súboroch hry nachádza skin Travisa Scotta, preto začali fanúšici populárneho Battle Royale titulu niečo tušiť. No väčšinou to býva, že je veľa veci leaknutých a máloktorá sa ukáže v hre, preto sme sa o koncerte dozvedeli až potom, čo nám ho Epic oznámil.

travis-scott-Fortnite-event
Event Travisa Scotta bol výborne skryty a datamineri naň neprišli až pokým ho Epic neoznámil

V súboroch hry sa event nazýval ‘CycloneJerky’ a nikto nevedel o čo sa jedná, oproti skinu to bola záhada, kedy ten sa jednoducho nazýval Travis Scott.

Leakery si až neskôr všimli, že aj Marshmello event mal názov Jerky a Epic chcel zmiasť dataminerov, aby sa nevedelo o čo sa jedná. No to sa im nepodarilo a Lucas7Yoshi hneď prišiel na klasickú šifru od Epicu, v ktorej si musíte všímať začiatočné písmena.

V minulosti použili napríklad ‘ZebraWallet’ pre Zone Wars alebo ‘TourBus’ pre Tyler Blevins skin. Zvláštne, že dataminera napadla skratka Cactus Jack, kedy pod touto prezývkou vydal v roku 2017 Travis Scott album. Asi to bolo očividné, keď všetci čakali na jeho koncert

Koncert Travisa Scotta sa môže pochváliť prekonaním rekordu, kedy hru súbežne hralo 12 miliónov hráčov.

Predchádzajúci článok$2,000,000 FNCS Invitational – dátum, formát a viac
Ďalší článokHádka medzi Tfue a Ninjom dosiahla obrovských rozmerov
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na