Do Fortnite má prísť nové Arsenic(infected) LTM, kde budu proti sebe bojovať preživší proti nakazeným a už máme viac informácii o tom, ako to bude celé vypadať.

Dataminery mali kopu práce, hneď ako sa nový patch dostal na povrch. Všetko ich zameranie išlo na to, čo vývojári Battle Royalu ukryli v súboroch hry a po chvíli našli nové Arsenic LTM.

Zatiaľ sme nevedeli veľa detailov o Arsenic LTM len sme vedeli, že to bude niečo podobné ako infected režim z COD alebo Halo.

Infection-režim-vo-Fortnite
Call of Duty infected režim

Dataminer @iFireMonkey sa pozrel bližšie na LTM a zdieľal s nami informácie, čo od neho môžeme očakávať a vypadá to, že to bude najzvláštnejšie LTM odvtedy, čo sa v hre nachádzalo Search and Destroy.

V Arsenic budu bojovať preživši proti nakazeným, kedy nakazený budú mať schopnosť nájsť okolitých preživších. Bude to niečo podobné ako v COD, kedy hŕstka hráčov začína ako nakazený a snažia sa nakaziť čo najviac preživších, až kým nedostanú všetkých.

Samozrejme, že nakazený majú nekonečno životov a prehrajú s vypršaním časom. Zatiaľ to ešte nieje potvrdené Epicom ale nakazený by mali vypadať ako Chitari z Avengers eventu.

Predchádzajúce LTM, ktoré sa nachádzali vo Fortnite neboli ničím špeciálne ale Arsenic LTM môže preraziť a oživiť hru. Ešte nevieme, kedy má nové LTM doraziť ale už je množstvo z neho odhalené, preto predpokladám v novom update 12.41, ktorý príde o týždeň v Utorok.

V budúcnosti môže prísť aj nový Jerky event, ktorý bol nájdený v súboroch hry ale radšej by som bol za Arsenic LTM, kedže nová sezóna príde až 4. Júna.

Predchádzajúci článokSilent double pistols a Jerky event leaknuté Fortnite
Ďalší článokTajomstvá, ktoré ukrýva update 12.40 Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na