Hudba je umenie a umenie je schopnosť tvoriť. Hudba je jedna z najlepších veci čo ľudstvo vymyslelo. Vďaka počúvaniu hudby sa cítime lepšie a sme viacej motivovaný.

Jeden z najznámejších prehrávačov hudby je Spotify, ktorý ponúka prémiovú verziu. V tomto článku vám vysvetlím, prečo by ste mali investovať do prémiovej verzie. A na konci článku vám ukážem výhodnú ponuku, ktorú na iných stránkach nenájdete.

1. Žiadne Shuffle-Play

Buďme k sebe úprimný, jeden z najhlavnejších dôvodov, prečo si kúpiť Spotify Premium, je možnosť pustiť si ten song, ktorý chcete. S free verziou túto možnosť nemáte a ste nútený počúvať songy, ktoré nechcete a k tomu vás otravujú nudné reklamy.

2. Počúvanie pesničiek offline

Vo free verzii je možné počúvať pesničky len ak ste pripojený na internet. Kedy pri používaní prémium verzii, si môžete svoju obľúbenú pesničku stiahnuť. To je dobré hlavne, keď si chcete isť zabehať alebo počúvať playlist na cestách.

3. Platíte umelcom za ich tvorbu

Tým že si kúpite Spotify prémium, podporujete svojich obľúbených umelcov aj finančne. Za každé vypočutie umelec dostane niečo okolo 0,0072$, čo nieje síce veľká suma ale na dlhé trate je to skvelý zárobok.

4. Zdvojnásobenie kvality

V Spotify free môžete počúvať songy v kvalite 96 kbps alebo väčšej 160 kbps. Ale vďaka Spotify prémium si vychutnáte songy až v 320 kbps kvalite. Tento rozdiel pocítite, hlavne ak máte kvalitnejšie slúchadla alebo reproduktor.

5. Objavíte nové songy

Ďalšou vecou prečo som si Spotify zamiloval je, jeho rozdelenie songov do kategórii a nálady. Vy tak jednoducho nájdete songy na učenie alebo na čo potrebujete. Ja ho využívam hlavne keď hľadám pesničky k hraniu. Jeden z mojich obľúbených playlistov, sa vola PUBG

6. Žiadne čakanie na nové songy

Ak vyjde nový album známeho interpreta, tak free používatelia si musia počkať 2 týždne, aby si mohli vypočuť celý album. Týmto používateľom sa tento album odomyká postupne. Za to prémium užívatelia si ho vypočujú ihneď.

7. Zlepšené nastavenie mysle

Teraz nemyslím žiadne motivačné songy. Jedna z výhod Spotify je, že si môžete pustiť aj audioknihy alebo motivačné nahrávky. Dokonca tu nájdete aj rozobraté maturitné otázky a vy ich tak nemusíte hľadať na internete.

8 Učenie jazyka

Vďaka Spotify sa môžete učiť cudzí jazyk. Stačí si len vybrať, ktorý jazyk sa chcete začať učiť a Spotify vám pomôže s jeho učením. Ušetríte tak čas hľadaním kurzov na internete.

Ako získať Spotify prémium na rok výhodnejšie

Na internete nájdete množstvo článkov, ktoré vám ukážu ako získať Spotify prémium na rok výhodnejšie, no po prečítaní zistíte, že to nieje až tak výhodné. Momentálne stoji Spotify 6€ mesačne, no ak ho chcete výhodnejšie, tak sa obráťte na Lukiho. Ten ponúka Spotify za necelé 2€ mesačné a sám som od neho kupoval členstvo.

Stačilo mu len napísať a Luki mi obratom poslal prihlasovacie údaje. Aj napriek menším problémom s aktiváciou, bol veľmi ochotný mi pomôcť až kým problém nebol vyriešený.

Spotify premium je jedna z vecí bez, ktorých by som sa nezaobišiel a to hlavne kvôli skvelému roztriedeniu a playlistom. Môj obľúbený playlist už poznáte a aký je ten váš?

Predchádzajúci článokMighty Quest for Epic Loot: Prvé dojmy
Ďalší článokZnáma bojovka Stick Fight: The Game vyšla na mobily
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na