Fortnite dances sú tak známe, že množstvo tanečných škôl ich zaradilo do svojho programu. Každý si rád kúpi nejaký dance alebo emote do zbierky, no tie zo zoznamu, si už dlhšiu dobu nemôže nik kúpiť.

Niektoré z nich sú aj pekné ale väčšinou ide o tance a emoty, kde som rád, že sa dlho neukázali. Do tohto rebríčku nezaraďujem tance a emoty z Battle Passu, ktoré sú síce vzácne no nikdy sa v shope neukázali ani neukážu.

15. Finger Wag – 300 dní

Posledný krát sme ho vydelí 7.12.2018 a je to jednoduchý emote, ktorý v tej dobe ľudia moc nekupovali. Stojí len 200 V-Buck a jeho cena vzrástla hlavne kvôli tomu, že nebol dlho v shope a celkovo v ňom bol 4-krát. Oficiálny popis je: Not today, my friend.

14. Jugglin 301 – dní

O niečo vzácnejší je dance Jugglin. Postava žongluje s rajčinami alebo hamburgermi až dovtedy, keď hráč nevykoná žiadnu akciu. V shope bol len 2-krát a to na začiatku roka 2018 a na jeho konci. Postava vždy žongluje s 5-timi vecami.

13. Hot Marat 312 – dní

Hot Marat ukazuje dance s otvorenými rukami a do toho hrá príjemná hudba. Dance sa inšpiroval rozprávkou Ralph Rozbito-to 2, kde sa aj prvý krát objavil. Je to výsledok spolupráce Disney a Fortnite, kedy ho Epic rozdával na určitú dobu zadarmo. Neskôr sa objavil v shope ale to ste si ho museli už kúpiť.

12/11. Dip 316 – dní

Rovnaké miesto si zaslúži Dip a Fresh. Zatiaľ čo Fresh je cely dance, tak Dip je len súčasť alebo lepšie povedané jeden pohyb z tanca. Pohyb samotný vypadá nezaujímavo ale celý tanec vypadá dobre. Na to, že nevypadá dobre, tak bol v shope 4-krát.

12/11. Fresh – 316 dní

Fresh musíte určite poznať. Nazýva sa aj Carlton dance, kedy ste ho mohli prvý krát vidieť v seriáli Fresh Prince. Čo je komediálny seriál, ktorý bežal v 90. rokoch a hlavnú rolu v ňom hral Will Smith. Dokonca aj Eddie Murphy sa o tanci zmienil vo svojej komediálnej šou a je jediný dance zo zoznamu, ktorý má cenu 800 V-Bucks.

10. Hot Stuff – 324 dní

Kedysi, Epic chcel každý pohyb speňažiť a tak vznikol Hot Stuff. Ide o animáciu, kedy si postava oblizne prst, tým ho nažhaví a uhasí ho na zadku. Táto animáciu sa oveľa viac hodí k ženským skinom, než mužským. Inak som ju v hre nevidel vôbec, okrem dňa, kedy uzrela svetlo sveta.

9. Rambuctious – 325 dní

Nielenže zábavne znie ale aj zábavne vypadá. V tomto tanci je cítiť energia a šialenosť. Ako inač, keď Rambuctious je v preklade plný energie a ťažko kontrovateľný, čo práve tento tanec je. Tanec vypadá dobre, no určite nie najlepšie.

8. Treat Yourself – 336 dní

Určite vás napadne, kedy tento dance vznikol, ak tipujete Halloween, tak je to správne. Znázorňuje postavu, ktorá radšej než by mala rozdať sladkosti iným, ich nahádže do seba. Na prvý pohľad to môže vypadať, že animácia vám dobíja zdravie ale nedobíja a pravdepodobne sa vráti na Halloween.

7. Chicken – 338 dní

Chicken určite nieje jeden z tých dancov, za ktorým mi je smutno. Je to zmiešanie kuracieho tanca s tlieskaním. Ľudia ho poznajú, nie kvôli animácii ale kvôli tomu, že nebol dlho shope. V dobe, keď bol v shope, sa moc nepredával a pochybujem, že ho Epic niekedy vráti.

6. Take 14 – 348 dní

Klapka a akcia. Táto Hollywoodská animácia nebola medzi nami už takmer rok. Take 14 sa mysli 14-násta scéna a nič viac za tým nieje, je to jednoducho 14-násta scéna. Popis k nej je: And action a mohli ste si ju kúpiť len za 200 V-Bucks.

5. Praise The Tomato – 349 dní

Niekedy si myslím, že Epic vie zo všetkého vyčarovať emote alebo dance a Praise The Tomato ide tomu príkladom. Ten znázorňuje postavu modliacu sa k rajčine, ktorá neskôr vyrastie a potom si ju postava rozbije na hlave. Môžno sa vráti späť, keď Epic pridá rajčinové farmy.

4. My idol – 351 dní

Toto je animácia, ktorá sa mi páči zo zoznamu najviac, nie žeby bola nejaká úžasná ale vidím v nej veľký priestor na komunikáciu s ostatnými hráčmi a to buď v lobby alebo počas boja. Ešte si k nej prirátajte božskú hudbu a už máte emote, na ktorý sa oplatí čakať.

3. Hitchhiker – 353 dní

Hitchhiker vypadá celkom priemerne a určite nepatrí k najhorším. Dosť sa inšpiruje takzvaným stopárskym tancom, ktorý môžete vidieť dole na videu. Do tohto tanca musíte dať energiu ale vypadá trocha zvláštne a neviem si predstaviť, žeby ho niekto tancoval na párty.

2. Fist Pump – 363 dní

Na Fist pumpe toho nieje moc čo vysvetľovať, pretože je to jednoduchá animácia, ktorá sa hodí po smrti nepriateľa. V shope bola len 2-krát, čo je dosť málo a očakávam, že ju Epic niekedy vráti, ak nie, tak tomu bude rok čo nebola v shope.

1. Thumb Up/Down – 404 dní

Ak ste čakali na prvom mieste niečo veľké, tak to vás sklamem sú to dva obyčajné emoty: palec hore a dole. Ale sú to jediné emoty, ktoré neboli v shope dlhšie než 1 rok a každý sa musí kupovať zvlášť.

Fortnite dances – Battle Pass

Break down, Groove Jam, Robot, Floss, tieto všetky tance by sa umiestnili na prvých priečkach. Len sa ťažko súdia, kedže všetky boli súčasťou Battle Passu ale chcem aby ste vedeli, že sú tiež vzácne.

Keby sme to mali rozhodnúť aj s Battle Passom, tak prvé miesto v Fortnite dances rebríčku si zoberie najznámejší tanec Floss. Ktorý ste dostali za 49. tier v Battle Passe druhej sezóny a nemôžete ho získať už celých 584 dní. Floss je pravdepodobne aj najvzácnejší Fortnite dance.

Zhrnutie

Náš rebríček najvzácnejších tancov a emotov je u konca. V akýkoľvek deň sa toto poradie môže zmeniť, preto vám odporúčam túto stránku, vďaka ktorej budete stále v obraze. Ak máte jeden z týchto tancov, tak váš účet sa dá považovať za vzácny.

Pokiaľ vás vzácne tance zaujali, tak si pozrite aj rebríček najvzácnejších skinov. Dole do komentára napíšte, či máte nejaký dance zo zoznamu na účte ak áno, tak napíšte ktorý.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na