Fortnite sa preslávil tým, že nechal veľa mladých detí vyhrať obrovskú sumu peňazí, hlavná vďaka patrí 30m World Cupu a už teraz vieme, aká by bola ich hodinová mzda.

Niektorý nás tvrdo pracujú, aby získali peniaze, no mladý hráči to dokážu získať hraním Fortnite a to tak, že buď hrajú profesionálne turnaje alebo streamuju svoj obsah na rôznych platformách.

Tentoraz sa sústredíme čisto len na peniaze získane z turnajov, toto je merítko, ktoré ukazuje kto sú najlepší hráči na svete. Veľa hráčov Fortnite by sa chcelo dostať na takú úroveň, aby nemuseli viac pracovať a mohlo by ich živiť Fortnite, no len máloktorým sa to podarí.

Vďaka Fortnite Tracker sme konečne zistili, koľko zarábajú Pro hráči na hodinu a niektoré výsledku sú zaujímavé. Výsledky zahrňujú len čas, ktorý hráči strávili v zápase a žiadne lobby, creative, sa tu nerátajú.

Jednoducho tu je vypočítaná hráčova hodinová mzda. Čísla nezahrňujú World Cup, Dream Hack a LAN turnaje.

Fortnite-world-cup-seria

Hodinová mzda Pro hráčov

  • Ryan ‘Chap‘ Chaplo – $62.11/hr
  • Kyle ‘Bugha‘ Giersdorf – $94.93/hr ($3,846.07/hr zahŕňajúc World Cup)
  • Evan ‘cented‘ Barron – $97.79/hr
  • Rocco ‘Saf‘ Morales – $120.77/hr
  • Dominick ‘UnknownxArmy1x‘ Green – $138.21/hr
  • Jonathan ‘yung calculator’ Weber – $180.88/hr
  • Dmitri ‘Mitr0‘ Van de Vrie – $188.36/hr
  • Anthony ‘ZexRow‘ Colandro – $248.70/hr
  • Benjy ‘Benjyfishy‘ Fish

Každý Pro hráč, ktorý chcel vedieť svoj príjem, musel odpovedať na Tweet nižšie, preto sa v zozname nenachádzajú všetky mená.

Bolo by zaujímave vidieť výsledky od hráčov ako Turner ‘Tfue’ Tenney, Nick ‘NickmerCS’ Kolcheff alebo Kyle ‘Mongraal’ Jackson, ktorý sú jedny z najväčších mien kompetetívnej scény a určite by mali obrovské zisky.

Ďalší hráči, ako napríklad Tyler ‘Ninja’ Blevins zarábajú hlavne streamovaním, preto pre nich nieje dôležite zarábanie z turnajov.

Samozrejme že, keby sme rátali Bughovi alebo Chapovi prijmi zo streamovania, tak by mali hodinovú mzdu vyššiu ale tu sa jednalo len o turnajové zisky.

Predchádzajúci článokDeadpool event prichádza? Skin, štýl, POI a viac odhalené
Ďalší článokLeak odhaľuje, Kto v skutočnosti je agent Midas
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na