Niektorý Fortnite hráči používajú pochybnú metódu na získavanie V-Bucks. Epic odstraňuje tieto V-Bucks a itemy, ktoré si za ne kúpili.

Môžete si všimnúť, že na sociálnych sieťach ponúka množstvo ľudí V-Bucks. Príde hráč, ktorý ukazuje, ako mu obchod tretej strany dal 10 000 V-Bucks.

Pozriete sa na tento príspevok a hovoríte si, že to vypadá až príliš dobre, na to, aby to bola pravda. Ale ako je možné, že získali tieto V-Bucks, tak lacno?

Časom sa ukázalo, že títo hráči nepoužili legitimnú cestu na získanie V-Bucks a neskôr prišli o všetky svoje V-Bucks spolu s vecami, ktoré si za ne kúpili. Dokonca Epic zabanoval niektorým ich účty. Ak si kúpite V-Bucks tretej strany, tak ste v nebezpečí, že o ne prídete.

Tým nechcem povedať, že všetci predajcovia používajú nelegálnu cestu ale dosť z nich áno. Väčšinou, takýto predajcovia kupovali V-Bucks s odcudzenými účtami alebo požiadali o návrat peňazí ale hernú menu nevrátili.

Najprv sa riešili tieto veci pomaly ale potom, čo dal na svoj Twitter dataminer Hypex príspevok, ako získal z rôznych zdrojov V-Bucks, tak sa dal Epic do pozoru. Nechcem povedať, že títo predajcovia predávali V-Bucks nelegitimne. Všetko čo viem je, že predajcovia si nechávajú všetky svoje V-Bucks.

Odporúčam vám, aby ste nekupovali V-Bucks z tretích strán, pretože ste v nebezpečí, že o tieto V-Bucks prídete. Ak máte s takýmito vecami skúsenosti, tak sa o ne môžete podeliť v komentári.

Predchádzajúci článok5 najlepších vozidiel vo Fortnite
Ďalší článokIndícia, ktorá naznačuje novoročný event Fortnite
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na