Nadchádzajúci Fortnite Winter Royale šampionát prinesie pre každú platformu iný prize pool. Otázkou je, či aim assist nebude nefer výhodou pre hráčov s ovládačom na PC.

K tejto téme sa v minulosti vyjadril aj Bizzle, kedy hovorí, že takýto hráči máju nefer výhodu voči ostatným. Táto téma sa znova stala aktuálnou potom čo, pro hráč UnknownArmy1x vyhral FNCS, kedy používal ovládač na počítači.

Odporúčame: SypherPK sa vyjadril: Epic zmenil SBMM

To zničilo aj mýtus, že najlepší hráči hrajú s myškou a klávesnicou. Vďaka tejto udalosti začala Fortnite komunita polemizovať, či aim assist na počítači, je iný ako aim assist na konzolách.

Spamovanie “L2” bolo v minulosti nerfnute na konzolách ale pravdepodobne sa to nedostalo ku hráčom s ovládačom na PC.

Konzolový hráč

Odporúčame: 9 tajných chestiek, ktoré našiel len málokto

Normálne by to problém nebol, kedže Winter Royale je platform-specific ale hráči môžu používať k počítaču aj ovládač. To neznamená, že takýto hráči budu dominovať v turnaji ale určite budu mať výhodu.

Na to, aby sme mohli vyvodiť závery musíme počkať na Winter Royale a potom uvidíme, či aim assist u hráčov s ovládačom na PC je veľký problém. Čo si myslíte, je aim assist u hráčov s ovládačom na PC problém?

Predchádzajúci článokSypherPK sa vyjadril: Epic zmenil SBMM
Ďalší článokUpdate 11.30, čo všetko priniesol?
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na