2. sezóna Fortnite bola opäť posunutá a nám neostáva nič iné ako len čakať do 20. Februára. Aby som vám skrátil čakanie, tak som dal dokopy 9 vecí, ktoré chceme v 2. sezóne vidieť.

Viac veci na mobilitu

Prvej sme sa sťažovali, že je tu príliš veľa veci na mobilitu, neskôr ich Epic všetky odstránil a teraz sa sťažujeme, že ich tu je príliš malo.

Jeden z najlepších itemov by bol určite launch pad, ktorý by sa výborne hodil do súčasnej mety. Naopak Grappler a granáty ako Shockawave mi prídu OP a hráči, ktorý by ich mali v neskoršej fáze, by mali navrch.

Skvelé by bolo aj nejaké nové vozidlo, napríklad motorka, kedže sme žiadnu za celé 2 roky nevideli. Ale v podstate by my stačilo akékoľvek vozidlo, ktoré by nebolo OP.

Launch-Pad

Častejšie updaty a live eventy

Táto sezóna sa stala časom nudná a za celé pôsobenie sme sa dočkali len jedného špeciálneho eventu a to spolupráce zo Star Wars. Inak sa tu za celé obdobie nič nedialo. V predchádzajúcich sezónach sme mali aspoň live eventy, ktoré sa týkali príbehu ale tu nič také nemáme.

Napríklad sme videli, ako sa stava raketa, čo nám dalo viac informácii o novom update a vedeli sme viac o príbehu, kedy o tomto príbehu moc nevieme a jedine odkiaľ čerpáme informácie sú loading screens k overtime challengom.

svetelný-meč-bojovanie

Nové možnosti editovania

Fortnite stále pracuje s rovnakými možnosťami editovania ale čo keby to zmenil a Pro hráči by sa tak museli adaptovať na nové možnosti. Napríklad si predstavte dvoje dvere alebo možnosť editovať len jednu časť spodnej strany, určite by to zamiešalo Pro scenov.

editovanie Fortnite

Pridanie Kill-cam

Tu sa inšpirujem Call of Duty, kedy Fortnite túto funkciu nemá ale bolo by ju skvelé implementovať. Väčšinou vás niekto zabije a vy neviete ako sa to stalo alebo čo stalo. Vďaka Kill-cam, by ste mohli vidieť Re-play toho, ako vás niekto zabil a neskôr sa z tejto chyby poučiť.

shotgun-meta

Vylepšený Work bench

Už teraz je možnosť sidegradingu, kedy môžete z klasickej Assault Rifle urobiť Heavy verziu. Prestavte si, že by ste mohli na work benchi pridať na zbraň tlmič, laser alebo scope, čo by vylepšilo zbraň. Work benche by stali omnoho zaujímavejšie, kedže teraz ponúkajú drahé vylepšenie rarity.

Vylepšovanie zbraní

Viac Icon series kozmetických doplnkov

Už sme videli ninjov skin a tiež emote od Pokimane, preto by určite bolo dobre pridať viac skinov zobrazujúcich známych streamerov. Je tu veľa známych streamerov, ktorý by si zaslúžili vlastný skin ako Tfue, SypherPk, Nickmercs alebo Dr. Lupo. Na internete už nájdete rôzne koncepty.

Ninja-Fortnite-skin

Špeciálne zbrane

Na internete sa nájde množstvo konceptov špecialných zbrani, ktoré by som chcel vidieť vo Fortnite. Napríklad, taký plameňomet, ktorý by bol skvelý na malé vzdialenosti. Alebo Railgun, ktorá by bola silná voči štruktúram ale na druhu stranu by potrebovalo dlhý recharge time.

plamenovet-fortnite

Automatické výmena na vyššiu raritu

Ak nájdete niekde zbraň vyššej rarity ako je vaša zbraň, tak by bolo skvelé, keby vám ju automaticky vymenilo. Toto nastavenie by si každý mohol vypnúť alebo zapnúť podľa svojho uváženia.

Fortnite-legendarna-zbran

Upraviť spawn rate

V chestach by sa nemali nachádzať rybárske udice. Predstavte si, že dopadnete a v cheste nájdete rybársku udicu a sniperku. Rybársku udicu nájdete všade, či na zemi alebo v sude, preto by som ju úplne odstránil chesty. Rovnako by som odstránil aj zelene RPG, kedže je dosť podobné ako sivá verzia.

Fortnite legendarna zbran

Toto je zoznám veci, ktoré by som chcel vidieť vo Fortnite 2. sezóne a čo si vy želáte vidieť v 2. sezóne Fortnite?

Predchádzajúci článokOdhalené Fortnite Cameo vs. Chic Overtime challenge
Ďalší článokBirds of Prey event Fortnite, Čo o ňom všetko vieme?
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na