Toto je zoznam tých najtajnejších chestiek v novej mape, stavím sa, že neviete o všetkých týchto chestkách. Možno viete o niektorých ale určite sa nenájde nikto, kto vie o všetkých, hlavne o poslednej, ktorá je výborne ukrytá.

9. Trackosaurus

O trackosaurovi sme hovorili v predchádzajúcom článku. Je to postava z predchádzajúcej mapy, zložená z aut a hlavy kamióna. Trackosaurus sa nachádza ukrytý v mori, neďaleko Dirty Docks a môžete ho nájsť podľa chesty na hladine mora.

trackosaurus
Trackosaurus z minulej sezóny

8. Hory

Fortnite je známy aj tým, že sa tu nachádzajú obrovské hory. Tieto hory sa nazývajú aj Weather Station a nachádza sa tu najvyšší vrch. Ak sa vám podarí zdolať najvyšší vrch, tak vašou odmenou bude jedna chesta, áno až jedna.

Hory
Truhla na najvyššom vrchu

7. Most

Určite si niektorý z vás pamätajú Red bridge zo starej mapy, pod ktorým sa nachádzala chesta. To iste je aj v novej kapitole pod mostom pri Freny Far . Niekedy sa môže stať, že sa tu nachádzajú až 2 chesty, čo ich robí skvelými lokaciami na landing.

Most
Truhla pod mostom, neďaleko Frenzy Farm

6. Slurpy Swamp

Slurpy Swamp je jedna z najlepších lokácii, hlavne kvôli veciam, ktoré vám dávajú slurp juice. Tiež sú tu 3 kanalizačné ruly, z ktorých voda vám môže doplniť 1-3 zdravia za sekundu a každú hru sa náhodne, na jednej z týchto rul spawnuje chesta.

Kanalizacne ruly
Truhla na kanalizačnej rule

5. Kontajner

Kontajner sa nachádza v Shipwreck cove a v ňom je ukrytá chesta. Všimnete si ho hneď, pretože je to jediný kontajner, ktorý sa tu nachádza. Na prvý pohľad nieje vidieť, že vo vnútri je chesta ale keď rozbijete krabice, tak si ju všimnete.

Kontajner
Truhla v kontajnery

4. Pod vodou

Toto je asi najskrytejšie chesta v hre a nachádza sa podobne, ako predchádzajúca chesta. Lenže táto chesta sa nachádza hlboko pod vodou a nemôžete s ňou nijak interaktovať, jediný spôsob ako získate loot je, že ju zničíte streľbou.

Pod vodou
Truhla pod vodou

3. Elektrický stĺp

Niektorý z vás si môžu pamätať elektrické stĺpy zo starej mapy, kedy sa na niektorých nachádzala chesta. To iste je aj v 2. kapitole, kedy sa na jednom z elektrických nachádzajú tri chesty. Tento stĺp je hneď vedľa Dirty Docks, navyše sa tu môžete dostať pomocou zipline.

elektrický stĺp
Elektrický stĺp, neďaleko Dirty Docks

2. Tajná základňa

Mam rád chesty, ktoré sú ukryté a veľa ľudí o nich nevie. V najsevernejšóm dome, v Lazy Lake sa nachádza tajná miestnosť, lepšie povedané tajná základňa. Stačí isť dole po schodoch, kde je operačné stredisko. Po rozbití steny za ovládacím strediskom, nájdete úkryt, kde sa nachádzajú 2 chesty.

Tajna zakladna
Tajná základňa ukrýva 2 truhly

1. Tajná miestnosť

V Camp Codu sa nachádza veľký dom, kde po ľavej strane je knižnica. Ak ju zničíte, tak sa vám odhalí tajná miestnosť, v ktorej nájdete chestu. To ešte nič nieje, pod kobercom sa nachádza ďalšia len musíte zničiť všetko, čo je na koberci.

Tajna miestnost
Tajná miestnosť, pod kobercom sa nachádza truhla

Zhrnutie

Verím, že som vám teraz poradil zaujímavé lokácie na landing. Ktorá chesta bola podľa vás najväčšie prekvapenie, môžete vyjadriť v komentári alebo vo facebookej skupine Tu.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na