Tieto itemy sa dlho v hre neudržali, niektoré boli v hre mesiac iné boli hneď na druhy deň odstránené. Väčšina itemov zo zoznamu je dosť broken, preto je dosť veľká pravdepodobnosť, že ste o nich nikdy nepočuli.

Nákupný vozík – 13 dní

Nákupný vozík si určite zaslúži cenu, za najzvláštnejší item, ktorý sa v hre objavil. Bolo to prvé vozidlo, ktoré sa objavilo v hre a bolo pridané 30. Mája. Nákupný vozík sme videli len 13 dni a bol moc broken, tak ho musel Epic odstrániť.

Infininty blade – 3 dni

Jedna z najsilnejších a zároveň najhejtovanejších zbrani vo svete Fortnite, do hry bola pridaná 11. Decembra. Veľa ľudí zažilo vďaka tejto zbraní svoju high killovku. Ani sa nečudujem, pretože ktorá iná zbraň vám dá 200 zdravia a veľkú moc. Hráči ihneď pýtali Epic, aby túto zbraň odstránil a po 3 dňoch sa tak stalo.

Sivá sniperka a RPG – 24h

Siva sniperka a RPG boli prvý krát pridané v 2. kapitole a Epic ich musel po 1 dni odstrániť. RPG-čka mi je ľúto ale sniperku chápem, kedže to bola jediná verzia, ktorá nedokázala zabiť hráča na ranu. Trocha som bol z toho nešťastný, pretože je fajn mať v hre aj zle zbrane, bolo by to zaujímavejšie.

Zapatron – >24h

O tejto zbrani sa hovoria bájky ale naozaj existovala. Na YouTube nájdete len 1 klip, ktorý ukazuje gameplay s touto zbraňou. Je to laserova sniperka a bola do hry pridaná 26. Septembra 2017. Nevie sa presne koľko bola v hre ale bolo to menej ako 24 hodín.

Shadowstone – 12h

Každý, kto hral Fortnite na začiatku 6. sezóny si tento item môže pamätať. Bol pridaný o 6 ráno a o 6 večer bol už preč. Vďaka itemu ste boli neviditeľný a tiež ste dokázali prechádzať cez steny, tak si viete predstaviť, ako OP bol.

Eye of the Storm tracker – 2h

Tento item si nepamätá takmer nikto a to preto, že nikdy nemal byť pridaný do hry. Epic chcel vtedy predstaviť jetpack a pridal do hry toto. Item vám ukazoval, kde sa bude nachádzať nasledujúca zóna a fungoval podobne ako Storm Scout Sniper Rifle len trocha lepšie. Epic si uvedomil omyl a po 2 hodinách item odstránil z hry.

Zhrnutie

Posledne 3 itemy boli novinkou aj pre mňa a konečne ste zistili, že Zapatron vážne existoval. Ktorý item zo zoznamu, by sa podľa vás, mal vrátiť do hry na 1 deň?

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na