Fortnite je obrovská hra a určite veľa veci o nej neviete. Dneska si povieme 5 zaujímavosti o Fortnite, ktoré vás určite prekvapia.

5. Neuveriteľný zárobok

Na to, že je Fortnite free-to-play hra, tak za rok 2019 zarobila 1,8 miliardy dolárov na in-game itemoch, nečudujem sa, že Epic rozdáva hry na Epic store zadarmo. Hneď za Fortnite sa nachádza LOL-ko, ktoré zarobilo 0,9 miliardy.

4. Minigun box

Všetky zbrane sa vyberajú klasicky, kedy z ničoho nič sa objaví na chrbte zbraň ale keď vyťahujete minigun, tak sa objaví box, ktorý sa transformuje na minigun. Je to malý detail, ktorý si môžete všimnúť len v slow motion.

minigun-box

3. Necheatejte!

O tom, že je Epic prísny na hackerov sme už zistili v prípade Faze Jarvisa, ktorý bol doživotne zabanovaný. Vedeli ste aj o tom, že sa Epic súdil zo 14 ročným chlapcom, ktorý ponúkal cheaty na internete. Áno len zo 14 ročným chlapcom, je vidieť, že je Epic v tomto smere prísny.

Jarvis Twitch

2. Eye of the Storm

Eye of the Storm je najkratšie trvajúci item v hre a ukazoval nám, kde sa bude nachádzať nasledujú zóna. Item bol v hre len pol hodiny a nemal ani poriadnu ikonku v inventári. Čo znamená, že sa v hre ocitol vďaka chybe.

1. Utopenie

Vedeli ste o tom, že sa môžete vo Fortnite utopiť. Ak sa potopíte pod vodu pomocou štruktúry alebo nejako podobne, tak sa môžete utopiť a zomrieť.

Najprv sa vám pomalú strháva zdravie alebo štíť a potom rýchlejšie, až kým nezomriete. Slúži to hlavne na to, aby ste sa nemohli skryť pod vodou.

utopenie-sa-Fortnite

Fortnite ponúka množstvo zaujímavosti ale potreboval by som mesiac, aby som ich zhrnul. Ak viete nejakú zaujímavosť, tak ju napíšte do komentára.

Predchádzajúci článokEpic začína podporovať e-sport na školách
Ďalší článokIn-game itemy zadarmo z Austrália Open Summer Smash
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na