Hráš Fortnite od začiatku? Tak to si určite pamätáš všetky veci zo zoznamu. Už je tu 12. sezóna a v porovnaní zo začiatkom sa Fortnite zmenil takmer vo všetkom, preto vám chcem pripomenúť veci, ktoré prvej neexistovali, no teraz sú samozrejmosťou.

5. Team killing

V dobách minulých bol team killing jednou z najtoxickejších vecí vo Fortnite Predstavte si, že vám teammate zobral loot a vám sa to nepáčilo, tak ste ho jednoducho zabili. Samozrejme, že niekedy ste omylom vystreli na svojho teammata.

Bola to jedna z najhorších mechaník vo Fortnite, no našťastie ju Epic neskôr odstránil. Vo videu nižšie môžete vidieť ako NickMercs troluje svojho parťáka.

4. Sniper pump

Pump shotgun prešiel skrz najviac zmien zo všetkých zbraní vo Fortnite. Určite si veľa hráčov pamätá na double pump ale bolo ešte niečo staršie, kedy bola pumpka veľmi efektívna na veľkú vzdialenosť.

V minulosti dokázala dať zelená pumpka 90 poškodenia na vzdialenosť 200 metrov, čo sa nedá ani porovnať s pumpkou, ktorá je teraz.

3. Neznáme Salty Springs

Veľa hráčov vie, že Salty Springs sa nachádza v hre už od samého začiatku, ale len málokto vie, že v minulosti to bola lokácia bez mena medzi Ratail Row a Dusty Depot.

Najprv to bolo malé mestečko, kde množstvo hráčov neskákalo ale hneď ako mu dal Epic meno, tak to začala byť klasická lokácia pre squady.

Salty springs

2. Žiadne stavanie skrz stromy alebo autá

V minulosti bol Fortnite viac hard-core záležitosťou. V dnešnej dobe môžete postaviť hocičo skrz strom, auto alebo inú prekážku. No v minulosti ste túto vymoženosť nemali, ak ste boli neďaleko podobnej prekážky a chceli niečo postaviť, tak to bol game over.

Určite sa zhodneme, že pridanie možnosti stavania skrz prírodné prekážky bolo jedným z najlepších krokov pre Fortnite.

editovanie Fortnite

1. Manuálna zmena materiálu

Vráťme sa do doby, kedy turbo-building ešte neexistoval, ak vám došiel materiál, tak ste museli manuálne zmeniť na druhý materiál. Napríklad vám došlo drevo, tak vám to ukázalo, že nemáte dostatok materiálu, našťastie sa hráči začali viacej venovať stavaniu a všetko toto sa časom zmenilo.

material fortnite

Na tieto veci mnohý z nás spomínajú zo slzičkou v očiach a ja nie som výnimkou, to boli ale časí, kedy bol Fortnite úplne inou hrou. Do komentára napíšte vec, ktorú ste mali v minulosti na Fortnite najradšej.

Predchádzajúci článokAko na Meowscles’ Mischief challenge 6. týždňa
Ďalší článokNinja vysvetľuje, prečo potrebujeme späť starú mapu
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na