S novou kapitolou sa množstvo veci zjednodušilo ale aj množstvo veci odišlo. Zoznam obsahuje hlavne veci, ktoré sa týkajú mobility a tiež sú tu zaujímavé veci, ktoré by som nečakal, že niekomu chýbajú.

5. Shadowstone

Je to jeden z itemov, ktorý sa vo Fortnite dlho neudržal a súvisí hlavne s mobilitou. Hráči si mysleli, že sa Shadowstone vráti na Fortnitemares ale nevrátil sa, najmä kvôli tomu, že bol dosť broken. Dovoľoval hrať skvelým hráčom ešte agresívnejšie.

Shadowstone

4. Zbrane

V tomto smere odviedol Epic naozaj dobrú prácu, hlavne tým, že zbrane vybalansoval a zjednodušil. Ale je mnoho ľudí, ktorý chcú zbrane z predchádzajúcej kapitoly, hlavne heavy snipu, taktické SMG a podobne. Pravdepodobne sa ich v budúcnosti nedočkáme a mali by sme na ne zabudnúť.

V hre chýba jedná trieda zbraní a to rifle na diaľku, ktorá by bola pred sniperkou, niečo ako heavy rifle. Zbrane máju range v poradí: shotgun, SMG, pištoľ, assault rifle, burst rifle a na konci sniper rifle.

Veľa ľudí si hovorí, že burstka nieje efektívna na diaľku ale môj názor je, že AUG je skvelý aj na väčšie vzdialenosti. No nebolo by zle, keby sa do hry vrátila podobná zbraň ako scoped rifle, heavy rifle alebo infantry rifle.

3. Glider

Glidery sú jedná z tých veci, ktoré súvisia s mobilitou, pričom Epic chce v hre držať len zbrane a itemy na heal. Je to jeden z tých itemov, ktorý by sa mohol vrátiť a nájdete ho aj v Rumble Rush. Je skvelý pocit postaviť vysokú rampu a potom bez následkov skočiť dole ale komunita ich chce predovšetkým na to, aby sa mohla rýchlejšie dostať do zóny.

Mobilita je hlavná vec, ktorá ľudom v novej kapitole chýba, ak nie normálny glider, tak keby vymysleli glider, ktorý sa nachádza na vrchu hory a mohli by ste sa vďaka nemu dostať rýchlejšie do zóny.

Glider Fortnite

2. 50 VS 50

Niekedy uvažujem, aké by bolo skvelé, keby sa tento režim vrátil späť do hry. Spolupracujete v ňom s celým tímom a sú tu aj mechaniky, ktoré by mohli tento režim vylepšiť.

Kedy by ste si mohli vybrať triedu postavy, napríklad healer, ktorý môže len healovať. Alebo keby bandage bazooka healovala za 50.

50 vs 50 Fortnite

1. Siphon

Hneď, ako bola táto mechanika odstránená z hry, tak patrila k najžiadanejším veciam, ktoré chce Fortnite komunita späť. Vždy, keď ste zabili hráča, tak ste späť získali 50 zdravia. Jeden z najväčších dôvodov, prečo siphon zmizol je, že podporoval agresívne hranie.

Ale teraz by mohol fungovať, kedže tu nieje veľa veci na mobilitu a hra je pomalšia. Aj keď máme siphon v aréne, tak veľa ľudí ho chce aj v klasických zápasoch.

Ak sa vám nepodarí zohnať loď, tak väčšinu času hry strávite utekaním do búrky. Zväčša sa vám to nepodarí, pretože vám dojde zdravie, preto by ho bolo dobre vrátiť aj keby bol nerfnutý na 25 zdravia.

Siphon

Do komentára mi napíšte, ktorú vec by ste chceli vrátiť do hry a ktorú vec reálne predpokladáte, že sa vráti.

Predchádzajúci článokNickMercs hodnotí všetky shotguny vo Fortnite
Ďalší článokNávod: Ako povoliť 2-fázove overenie na svojom učte
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na