Nový halloweenský event je výzvou pre hráčov Fortnite. V evente bojuje spolu 16 hráčov a prináša nový level kooperácie. Dokonca Epic musel Storm Kinga nerfnúť, pretože sa hráčom zdal príliš ťažký. Aby som vám uľahčil jeho porazenie, tak som dal dokopy pár tipov, ktoré vám s nim pomôžu.

Dájte si pozor na laser

Tento útok zasiahne celú líniu a dokáže byť kritický aj keď máte 200 zdravia. Ak vidíte, že tento útok Storm King nabíja, tak máte par sekúnd, aby ste sa mu vyhli. Laser zasahuje celú líniu, preto je dobre, uhnúť sa do strany.

Fortnite laser
Laser zasahujúci celú liniu

Oživovanie spoluhráčov

Ak chcete vyhrať, tak tohto pravidla by ste sa mali držať. Jednoducho s väčším počtom hráčov máte väčšiu palebnú silu a je väčšia pravdepodobnosť, že vyhráte. Môže sa stať, že v tej chvíli nabíja Storm King laser, vtedy môžete spoluhráča vziať na plecia a odvliecť do bezpečia.

Fortnite oživenie
Fortnite oživovanie spoluhráča

Z huskov a krýpt dostávate zbrane a náboje

Ničenie huskov sa oplatí až vtedy, keď potrebujete náboje, inak môžete pred nimi normálne utiecť. Ďalej sú tu krypty alebo spawny, kedy po ich zničený dostanete zbrane. Tie sa už oplatia ničiť a hlavne keď z nich dostanete turrety, ktoré sú v tomto režime dosť OP.

Pokladajte ich vždy, keď treba ničiť rohy, kedy môžete položiť aj 3 turrety naraz a vaši spoluhráči vám vždy pomôžu. Takto zničíte Storm Kinga oveľa rýchlejšie.

Fortnite turret
Ničenie rohu s turretom

Stavajte

Áno ja viem, Storm King dáva útok, ktorý ničí štruktúry. Ale nejdem tu hovoriť o veľkých highround taktikách, hovorím o stavaní 1×1, kedy sa obrníte proti huskom a môžete bez vyrušenie strieľať do weakpointov. Komplikované štruktúry sa moc neoplatia, pretože ich dokáže Storm King kedykoľvek zničiť.

Fortnite stavanie
Storm King, menšia stavba

Využívajte boostpady

Boostpady sú skvelé hlavne, keď potrebujete utiecť pred laserom alebo potrebujete rýchlo prejsť obrovskú vzdialenosť. Jediné, na čo si treba dávať pozor je, aby ste sa nedostali vďaka ním do lasera, miesto od lasera.

Fortnite presuvanie
Presúvanie, Storm King

Zhrnutie

Vďaka týmto typom môžete konečne získať unikátny dáždnik. Keby som mal vybrať len 1 typ, tak by to bolo určite, oživovanie spoluhráčov. Svoje rady na zvládnutie Storm Kinga môžete zdieľať v komentári alebo vo facebookovej skupine Tu.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na