V hre je obrovské množstvo pickaxy, ktoré sa skvelo kombinujú zo skinmi. Dneska sa pozrieme na tie najvzácnejšie, ktoré veľa hráčov nevlastní. Nedá sa s určitosťou povedať, ktorá pickaxe je najvzácnejšia, kedže Epic nikde neudáva cenu ale môžeme aspoň hádať.

5. Spiky

Niektoré pickaxy sa neukázali v shope hrozne dlhú dobu, jednou z takých je Spiky, ktorá nebola v shope viac než 440 dní. V časoch keď bola v shope, tak sa ľuďom moc nepáčila ale to sa zmenilo potom čo sa stala vzácnou.

Takýchto pickaxy je viac, napríklad Throttle alebo Piledriver. No Spiky je z nich najznámejšia, preto som ju tu umiestnil do rebríčka.

spiky

4. Pinpoint

Celkovo sú všetky pickaxy, ktoré pochádzajú z bundle vzácne. Pinpoint pochádza z Nintendo Switch bundle. Je to jediná konzola, ktorej bundly sa predávajú najhoršie a preto je vzácny tento pickaxe.

Ale nečudujem sa tomu, kedže na switchi je Fortnite hrozne optimalizovaný. Čo pickaxe pridáva na rarite je skutočnosť, že bundle sa už nepredáva.

Pinpoint

3. AC/DC

Konečne ideme na naozaj vzácne pickaxe. AC/DC ste mohli získať v 2. sezóne na leveli 63 v Battle Passu. V tom čase hru nehralo množstvo hráčov, tak túto pickaxe moc ľudí nemá. Je to dosť random pickaxe, ktorá sa nehodí takmer k žiadnemu skinu.

Očakával by som vtedy black knight sword, ktorý by sa hodil ku black knigtovi. Nieje to škaredá pickaxe, to určite nie ale je dosť random.

acdc

2. Raider’s Revenge

Jedna z najznámejších pickaxe, mohli ste ju získať ak ste dosiahli level 35 v 1. sezóne Fortnite. K tomu ste museli do Raider Revenge investovať 1500 V-Bucks.

Vtedy hralo Fortnite malo hráčov, navyše bol dosť nestabilný. Investovať 1500 V-Buck do pickaxe nebol dobrý nápad ale ty, ktorý si ju v minulosti kúpili, určite túto voľbu neľutujú.

1. Pointer/Power Grip

Obe pickaxy sú súčasťou čínskeho trhu a získate ich len tým, že budete hrať Fortnite v Čine. Par Youtuberom sa podarilo tieto pickaxy získať aj mimo Číny ale je ich dosť málo.

Odhadujem, že v Europe ich máju traja ľudia, to isté v Amerike, Australii, čo z nich robí extrémne vzácne pickaxy. Vyvolený Youtubery získali pickaxy po dohode s Epicom.

pointer-a-power-grip

Škoda, že na vrchole rebríčka sa nachádzajú, také nezaujímavé kúsky ale bohužiaľ vzácnosť sa nezameriava na krásu. Ktorá pickaxe z rebríčka, je vaša najobľúbenejšia?

Predchádzajúci článokIndícia, ktorá naznačuje príbeh 2. sezóny Fortnite
Ďalší článokKonzolový hráči sa kvôli bugu prepadávajú pod mapu
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na