Dneska sa pozrieme na tie najsilnejšie mýtické zbrane, ktoré kedy boli pridané do Fortnite a Infinity Blade sa oproti ním môže schovať.

5. Hawkeye Bow

Hawkeye Bow dával 200 poškodenia 1 strelou. Podobal sa Boom Bowu ale bol mnohokrát silnejší, kedže ste mohli dať one shot kill. Pri tom ste ešte mali grappler, takže Infinity Blade oproti nemu nemá žiadnu šancu.

Odporúčame: x2Twins ukázali najlepšiu stratégiu s Harpoon Gun

Hawkeye-Bow-Fortnite

4. Captain America shield

Štít kapitána Ameriku dával 175 poškodenia a k tomu mal schopnosť odraziť sa do ďalšieho nepriateľa, čim ste mohli dať znova 175 poškodenia. S týmto itemom by ste nemali problém poraziť celý squad.

Captain-America-shield-Fortnite

3. Infinity War Infinity Gauntlet

Vďaka nej ste sa mohli stať Thanosom, kedy ste dostali 200 shieldu a 500 života, za každý kill ste dostali 200 shieldu. Všetky vaše útoky na blízko dávali 100 poškodenia a laser dával 20 poškodenia. Ja viem, že to znie ako veľmi silný item ale aj tak sa v našom rebríčku umiestnil len na 3. mieste.

Odporúčame: Hráč Fortnitu ukázal, že Epic znížil množstvo mini shieldov

2. Stormbreaker

Thorov Stormbreaker porazil Thanosa v Infinity War a to iste sa stalo aj v našom rebríčku. Vďaka Stormbreakeru ste dostali 300 shieldu a 300 života, každý vás útok na blízko dával 225 poškodenia a keď ste na niekoho skočili, tak ste dali 200 poškodenia.

Dokonca ste mohli Stormbreaker aj hodiť, čim ste dali od 1 do 200 poškodenia. Z tohto dôvodu Stormbreaker vyhráva nad Infinity War Infinity Gauntlet.

Thorov-stormbreaker-Fortnite

1. Endgame Infinity Gauntlet

Toto je najsilnejšia zbraň, ktorá kedy bola pridaná a ktorá kedy bude pridaná. Nositeľ mal až 2000 zdravia a 2000 štítu, za každý kill ste dostali späť 300 shieldu, laser dával 300 poškodenia, každý uder dával 600 poškodenia a skok dával 1200 poškodenia.

Tu nieje správna otázka, či by ste dokázali poraziť celý squad, skôr či by ste s ňou dokázali dať 3 squady naraz.

Odporúčame: Mini Battle Pass by mohol vyplniť čas do konca sezóny

Infinity-Gauntle-Fortnite

Všetky zbrane sú z Avenger eventu, chceli by ste, aby sa niekedy tento event vrátil späť do Fortnite?

Predchádzajúci článokMini Battle Pass by mohol vyplniť čas do konca sezóny
Ďalší článokŤahák, na plnenie Dive challengov 8. týždňa
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na