Jedny vozidla kompletne zničili metu ehm Brute Force, zatiaľ čo ďalšie jej prospeli. Do hodnotenia nerátam len mobilitu ale celkové využitie a tiež či boli vybalansované, preto na prvom mieste nenájdete Brute Force alebo lietadlo.

5. Quad crasher

Quad crasher bolo výborné vozidlo, hlavne keď ste sa ním naučili lietať. Vtedy sa vám podarilo preletieť celú mapu a žiadna zóna nebola príliš vzdialená. Tiež ste mohli ničiť všetko čo vám prišlo do cesty. Len problém je, že bolo OP, kedže dokázalo lietať.

Quad-crasher

4. Baller

Baller nahradil lietadlo ako ďalšie OP vozidlo. Na začiatku mal príliš veľa HP ale našťastie ho po čase Epic nerfol, kedy ste ho mohli rozbiť omnoho ľahšie. No aj po nerfe, patril k najlepším vozidlám a mohli ste sa vďaka nemu efektívne dostať do zóny.

baller

3. Loď

Loď je asi to najviac vybalansovanejšie vozidlo, ktoré kedy bolo pridané do Fortnite. Slúži hlavne na mobilitu a rakety na lodi nič nerobia, čo sa týka poškodenia do hráčov.

Je obmedzené len na jeden terén, pravdaže ju môžete použiť aj na súši ale má problém z menším kopčekom. Hráč alebo squad, ktorý sú na lodi, sú dosť nekrytý a môže ich ľahko niekto zasiahnuť.

Preprava lodou

2. Driftboard

Čoby to bol za rebríček vozidiel, keby som tu nedal vozidlo obľúbené každým trickshoterom. O driftboarde sa dá povedať, že to bolo najambicióznejšie vozidlo, ktoré kedy bolo pridané do hry.

Slúžilo hlavne na mobilitu a nepovedal by som, žeby bolo OP, pretože sa nedalo využiť na obrovské trickshoty vo vzduchu.

Driftboard

1. A.T.K

ATK je užasne vybalansované vozidlo a potrebovali ste trocha skúsenosti, aby ste ho zvládli riadiť. Dokázalo zobrať celú squadu a dopraviť ju do zóny, slúžilo predovšetkým na mobilitu.

Je to jediné vozidlo, ktoré by zapadlo do 2. kapitoly. Jediný problém vidím, v priveľkom množstve riek s ktorými by mohlo mať problém.

A.T.K

Ktoré je podľa vás najlepšie vozidlo, ktoré kedy bolo pridané do Fortnite.

Predchádzajúci článokUpdate 11.31, čo všetko o ňom vieme Fortnite
Ďalší článokAk kupujete V-Bucks z tretích strán, môžete o ne prísť
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na