Prvý-krát nám boli tajné skiny predstavené v 4. sezóne, kedy hráči museli plniť challenge, aby mohli 7. týždeň odomknúť daný skin. Vývojárom sa tento nápad zapáčil a neskôr ho presunuli do každej sezóny.

Väčšinou sa jednalo o skiny súvisiace s príbehom ale nie vždy tomu tak bolo, niekedy ste jednoducho dostali nový skin do zbierky.

5. Visitor – 4. sezóna

Na poslednom mieste sa nachádza najviac OG Battle Pass skin Visitor, ktorý hral obrovskú rolu v príbehu 1. kapitoly. Aj keď sa nejedná o najkrajší skin ale určite si nájde miesto v srdci každého hráča, preto si aspoň zaslúži byť v zozname.

visitor z 4. sezóny

4. Prisoner – 7. sezóna

Prvý tajný skin pri ktorom ste si mohli odomknúť ďalšie štýly. Aj keď sa musím priznať ďalšie štýly k skinu nevypadali dobre ale skin samotný si zaslúži 4. miesto v našom rebríčku.

Prisoner tajny Battle pass skin

3. Ruin – 8. sezóna

Ruins je ďalší ohnivý skin a vypadá určite lepšie ako Prisoner, preto sa nachádza na 3. mieste. Pri skine ste si nemohli odomknúť ďalšie štýly ale aspoň mal pekný backbling, ktorý sa hodí k väčšine skinom.

Ruin tajny Battle pass skin

2. Singularity – 9. sezóna

Epic sa poriadne ukázal, keď nám predstavil Singularity. Fortbytes boli jedny z najotravnejších challengov, preto sa museli vývojári snažiť, aby odmena stála zato.

K skinu ste si mohli odomknúť 5 štýlov a každý štýl mi prišiel, ako keby ste hrali za inú postavu. Keby v hre nebol Deadpool, tak je Singularity jasné číslo 1.

Singularity tajny Battle pass skin

1. Deadpool – 2. kapitola, 2. sezóna

Nič iné ako Deadpool sa na 1. mieste nemôže nachádzať. Fanúšici začali čakať na 7. týždeň odvtedy, čo nám Epic na začiatku 2. sezóny oznámil, že tajný skin bude Deadpool.

Deadpool skin je už týždeň vonku a spolu s ním sú v hre 3 odomykateľné štýly, preto ak nemáte zakúpený Battle Pass, tak vám ho odporúčam kúpiť, ak chcete mať Deadpool skin vo svojej zbierke.

Deadpool tajny Battle pass skin

Predchádzajúci článokTraja Pro konzolový hráči podvádzali na FNCS
Ďalší článokAstronomical event prekonáva historicky Fortnite rekord
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na